Angle down Atgal

Pirmą kartą „Lietuvos eksporto prizas“ – Kretingos turizmo įmonei!

Kas mūsų nenužudo, tas mus daro stipresniais. Šita žinoma frazė puikiai atspindi “Atsotogų parko” šiųmetę istoriją. Pavasarį tapęs koronaviruso židiniu, po kelių mėnesių patyręs gaisrą, šis gydymo ir paslaugų kompleksas po visų bėdų ne tik kad nestokojo klientų, bet dar ir sulaukė išskirtinio apdovanojimo, kokio iki šiol nebuvo pelniusi dar nė viena Kretingos įmonė! Pasaulinės turizmo dienos proga sulaukė “Lietuvos eksporto prizo 2019”. 

Užsieniečius traukia unikalumas

Šis apdovanojimas – “Lietuvos eksporto prizas 2019”– šiųmetę Pasaulinę turizmo dieną Kretingos regionui pavertė išskirtine. Apdovanojimą parko direktoriui Ričardui Jovaišai šiandien, rugsėjo 28 dieną, įteikė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Tai pirmas kartais, kai šis prizas atiteko Kretingos rajone įsikūrusiam turizmo paslaugų verslui. „Atostogų parkas“ pasirinktas dėl itin didelių 2019 metais į Vakarų Lietuvos regioną pritrauktų užsienio turistų srautų ir veikloje taikomų inovacijų.

„Vienintelė pasaulyje viešai prieinama natūralaus gintaro „Saulės“ pirtis yra tarp dažniausiai mūsų užsienio lankytojų įvardintų priežasčių, dėl ko jie apsilankė „Atostogų parke“. Tai unikalus, niekur nematytas objektas, kurį mielai lanko ir užsieniečiai, ir lietuviai, – sakė „Atostogų parko“ viešbučio vadovė Inga Drungilienė. – Tačiau mūsų kompleksą užsieniečiai vertina ir dėl kitų priežasčių: gydomojo mineralinio geoterminio vandens, išgaunamo iš 2400 m. gylio gręžinio, ir gydomojo purvo sapropelio procedūrų, aukštos kokybės SPA ir sveikatinimo paslaugų, galimybės apsistoti natūralaus miško apsuptyje įsikūrusiose ekologinėse rąstinėse vilose ir, žinoma, dėl 16 baseinų ir 8 pirčių lauke ir uždaroje vidaus erdvėje.“

Daugiau skaitykite:

www.svyturiolaikrastis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite