Angle down Atgal

Pirmą kartą Lietuvoje ir Šiauliuose – tyrelių „Mažas“ čempionatas

Šiauliuose įsikūręs SMF – Skanaus maisto fabrikas – vasaros pabaigtuvių proga skelbia kone linksmiausią ir vienintelį tokį Lietuvoje čempionatą – tyrelių „Mažas“ valgymo čempionatą. Nustebote? Apie šį originalų ir puikia nuotaika apdovanosiantį renginį pasakoja SMF įkūrėja Diana Stanislovaitienė:

– Rugpjūčio 30 d. 17 val. SMF parduotuvėje, esančioje Šiauliuose, Vilniaus g. 28, rengiame unikalų ir labai linksmą renginį, kuriame gali dalyvauti vaikai nuo 4–6 mėnesių amžiaus ir jų tėvai.

Ką čempionate reikės daryti? Suvalgyti kuo greičiau ir kuo daugiau tyrelių. Ne, mums jų tikrai negaila (juokiasi, – aut. past.) – tyrelės sveikos ir skanios, tad dalyvauti kviečiame tyrelių mylėtojus iš visos Lietuvos.

Čempionatas – puiki proga įsitikinti, kad tyrelės „Mažas“ yra sveikos, be pridėtinio cukraus, krakmolo. Jos pagamintos atsakingai, su meile, nes mes rūpinamės sveikata, puoselėjame šiuolaikiškas sveikos mitybos tradicijas.

Svarbu įsidėmėti – tyrelės yra puikus maistas ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Jas ir tėtis, ir mama gali pasiimti į darbą kaip sveiką užkandį. Tyreles „Mažas“ galima valgyti kartu su blynais, košėmis. Jos pagamintos iš lietuviškų vaisių, taip pat turime naujieną – tyreles su varškyte. Tokioje tyrelėje daug kalcio, tad jos itin naudingos augančiam organizmui.

Čempionato metu bus rengiama viktorina, kurioje bus galima laimėti gardžių prizų, skambės muzika, bus daug balionų.

Tyrelių „Mažas“ valgymo čempionatas kol kas rengiamas Šiauliuose, bet ateityje tokius čempionatus numatome rengti Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir kt.

Būtina registracija telefono numeriu – 8 670 98 099.
Vilniaus g. 28, Šiauliai
Darbo laikas: I–V 10–18 val.
Tel. +370 670 98 099
www.smf.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite