Sportas2022 m. Sausio 16 d. 20:35

Pirmą kartą istorijoje šiauliečiai pateko į KMT pusfinalį: rūbinėje liejosi emocijos ir vanduo

200855

Sekmadienio vakaras „Šiaulių-7bet“ krepšinio klubui buvo ypatingas. Po atkaklių rungtynių komandai pavyko palaužti Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipą ir pelnyti kelialapį į „Citadele“ karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo ketvertą.

Šiauliečiai antrojoje ketvirtfinalio kovoje svečiuose šventė pergalę rezultatu 92:86. „Šiaulių-7bet“ rungtynes pradėjo įspūdingu rezultatu 10:0 ir pirmuosius taškus uteniškiams leido pelnyti tik ketvirtąją pirmojo ketvirčio minutę. Vėliau aikštelės šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir buvo net išlyginę rezultatą. Trečiąjį kėlinį „Šiauliai“ užbaigė turėdami minimalų vos poros taškų pranašumą.

Tačiau paskutiniame ketvirtyje uteniškiai buvo „užmėtyti“ taikliais D.Sabeckio ir E.Stankevičiaus tolimais metimais. Šiauliečiai susikrovė dviženklį pranašumą ir nors aikštės šeimininkams rezultatą pavyko kiek sušvelninti, pasivyti kovingai nusiteikusio varžovo uteniškiai nebepajėgė.

Tai pirmas kartas, kai „Šiaulių“ ekipa KMT nuėjo taip toli – iki finalo ketverto. Nenuostabu, kad po pergalės krepšininkai buvo kupini emocijų. Savo džiaugsmą jie išreiškė ir „pavaišindami“ vyriausiąjį savo trenerį Antaną Sireiką vandeniu. Po rungtynių šiam įžengus į rūbinę, žaidėjai čiupo savo vandens buteliukus ir gerokai aplaistė trenerį, tarsi pilstydami šampaną, kaip daroma kai kuriose sporto šakose ant podiumo apdovanojant prizininkus.

„Citadele“ KMT finalo ketvertas vyks vasario 19-20 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.