Angle down Atgal

Pirkėjai nesupranta: „Camelios“ vaistinėse tokių pat kaukių kaina skiriasi kelis kartus

Vienose „Camelios“ tinklo vaistinėse už apsaugines kaukes galite sumokėti kelis eurus, kitose to paties tinklo vaistinėse už tokias pat kaukes gali tekti pakloti kur kas daugiau. Tokį neįprastą reiškinį pastebėjo į Alfa.lt kreipęsis Kelmės gyventojas. Anot „Camelios“ vaistinės, tokia situacija greičiausiai susiklostė todėl, kad prekyboje yra skirtingos to paties produkto partijos.

Į Alfa.lt pirmadienį kreipęsis vyras pasakojo, kad Kelmėje veikiančiose vaistinėse „Camelia“ apsauginės kaukės parduodamos su skirtingu antkainiu. Anot Kelmės gyventojo, vienoje vaistinėje apsauginės kaukės kainavo apie 5 eurus, o užėjęs į kitą vaistinę vyras pastebėjo, kad tokios pat kaukės parduodamos kone perpus pigiau – už 2,5–3 eurus. Kelmėje veikia kelios „Camelios“ tinklo ir franšizės vaistinės.

Pasiteiravus vaistinių tinklo „Camelia“ atstovų paaiškėjo, kad tokia situacija išties susiklostė, tačiau tai – ne vaistininkų bandymas pasipelnyti. Anot „Camelios“ vaistinių tinklą valdančios bendrovės „Nemuno vaistinė“ generalinės direktorės Aušros Budrikienės, pastaruoju metu vaistinėse prekiaujama pigiau įsigytomis kaukėmis, kurios parduodamos už savikainą, tačiau dar yra neišpirktų kaukių, kurias prieš kurį laiką bendrovė įsigijo už didesnę savikainą.

„Nuo balandžio 7 d. visose „Camelios“ vaistinėse galima nusipirkti trijų sluoksnių, tarptautinius sveikatos standartus atitinkančių medicininių kaukių, kurios yra pardavinėjamos už savikainą – 0,57 Eur/vnt.

Ankstesnės siuntos medicininės kaukės mūsų vaistinėse kainavo 0,85 Eur/vnt. Taip atsitiko todėl, kad pastarųjų kaukių įsigijimo savikaina buvo didesnė, todėl atitinkamai didesnė buvo ir pardavimo kaina. Naujos siuntos kaukių pavyko įsigyti pigiau, todėl nuo šiandien pardavinėjamų kaukių savikaina atitinkamai mažesnė“, – rašė A. Budrikienė.

„Nemuno vaistinės“ vadovė taip pat teigė, jog dėl šios situacijos aiškinamasi vaistinių tinkle.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite