Angle down Atgal

Pinigų „tikrintojas“ buvo sukčius

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) pareigūnai gavo pranešimą apie Marijampolės miesto centre, savo namuose, apgautus garbingo amžiaus sutuoktinius. Sukčiai iš sutuoktinių pagrobė net 11600 Eur.

Policijos pareigūnu prisistačiusį neuniformuotą nusikaltėlį marijampoliečiai į namus Sodžiaus gatvėje įsileido sulaukę skambučio į laidinį telefoną. Skambinęs vyras telefonu atsiliepusiai moteriai ėmė pasakoti, kad mūsų šalyje šiuo metu apyvartoje yra daug padirbtų pinigų, todėl netrukus į jos namus atvyks pareigūnas patikrinti turimų santaupų.

„Pareigūnas“ į duris pasibeldė moteriai dar tebekalbant telefonu ir prisistatė vardu bei pavarde. Pakartojęs tą pačią, telefoninių sukčių naudojamą legendą jis paprašė, kad abu sutuoktiniai atneštų patikrinti namuose laikomus pinigus. Marijampoliečiai jam atnešė viską, ką turėjo – 11600 Eur.

Peržiūrėdamas atneštus pinigus „policininkas“ netrukus tarp eurų banknotų rado vieną, o paskui dar kelias neva suklastotas kupiūras ir paprašė, kad sutuoktiniai jam pateiktų savo asmens dokumentus. Vos tik marijampoliečiai įžengė į kitą kambarį pasiimti asmens dokumentų, „policininkas“ dėjo į kojas ir, žinoma, pasiėmė visus jam tikrinti paduotus pinigus.

Radę tuščią kambarį sutuoktiniai dar puolė į namo kiemą, o paskui ir į gatvę. Deja, nusikaltėlis jau buvo dingęs. Tuomet apie pinigų pagrobimą jie pranešė tikriems policijos pareigūnams. Deja, sulaikyti įtariamųjų šiems kol kas nepavyko.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite