Angle down Atgal

Pinigų horoskopas: kuris ženklas maudosi piniguose?

Tikriausiai daugelį ir ne vieną kartą kankino klausimas, kodėl kažkam geriau sekasi su pinigais, o jam visai nesiseka. Į šį klausimą jums atsakys astrologai, išsiaiškinę visų Zodiako ženklų sugebėjimus valdyti, uždirbti ir leisti pinigus.

Avinas

Jie pinigais daugiau domisi iš idėjos. Kadangi Avinai visada nori būti pirmi, tai ir jų finansinių pasiekimų kartelė iškelta labai aukštai. Pagrindinė problema – pinigų daugėjimas ir jų išsaugojimas. Jie labai lengvai išleidžiami – juk viskas tik sau. Avinai paprastai gyvena šia diena, todėl pinigų niekada neužtenka. Jų moto – jei gyventi, tai gyventi, jei dirbti – tai uždirbti. Ta prasme, jei vogti – tai milijoną, jei mylėti – tai karalienę.

Jautis

Šio ženklo atstovų požiūris į finansus: niekada negausi tiek, kiek reikia, kad gyventum ir jaustumeisi normaliai. Sodyba yra, automobilis yra, santaupų – taip pat. Bet – mažai. Pagrindinis pinigų investavimas – nekilnojamas turtas, meno vertybės. Arba kažkuri dalis eurais namų seife – juk smagiau juos skaičiuoti fiziškai nei mintyse. Nors Jaučiai – tie, kuriems visada sekasi su pinigais (dažnai sakoma: Jautis lygu pinigai), pavadinti juos laimingais finansine prasme sunku. Kas bus laimingas, jei vis per maža?

Dvyniai

Jiems pinigai užgožia visą vaizduotę. Šio ženklo atstovams ypač gerai sekasi tarpininkauti vykdant sandėrius, tiek prekybinius, tiek intelektualinius. Kadangi Dvyniai priklauso Oro stichijai, tai ir pinigus leidžia vienu iškvėpimu. Bet ir gauna juos taip pat kone iš oro. Kartais apskaičiuoja pirkėjus, tačiau ne visada. Jie mėgsta uždirbti ir leisti pinigus čia ir dabar, o ne sėdėti darbe visą dieną, nepakylant nuo kėdės 8 darbo valandas. Jei jie įsitaisys tokiam darbe, greitai nuskurs. Daugiausia Dvyniai pinigų susikrauna kopijuodami kitų pasiekimus bei gana įžvalgiu protu. Nenorėkite visko iš karto – horoskopas neleis.

Vėžys

Geriausia Vėžiams pinigus investuoti į antikvarines vertybes. Šio Zodiako atstovams pinigai – savotiška gynyba nuo gresiančių ir netikėtų problemų. Finansinė nepriklausomybė nėra Vėžių tikslas, tačiau suteikia ramybę ir pasitikėjimą savimi. Geras uždarbis – šeimos verslas, pavyzdžiui, nuosava kepyklėlė. Gerinkite savo namus, darykite remontą ir vystykite verslą maitinimo sferoje. Juk tikslas – materialiai aprūpinti šeimą. Svarbiausia – nešti pinigus namo.

Liūtai

Jiems patinka leisti savo pinigus pasilinksminimams, žaidimams ir loterijoms. Juos ypač traukia kazino. Ypatingas Liūtų savybė – jie labai lengvai leidžia pinigus vaikams – tiek saviems, tiek svetimiems. Taip pat – savireklamai ir prezentacijoms. Liūtai negali nepirkti briliantų ir kitų prabangių juvelyrikos dirbinių. Na, su tokiais užmojais ir karališko iždo neužtektų. Tačiau toks išlaidumas suteikia tiek pasitikėjimo savimi, kad pinigai tiesiog patys ima byrėti Liūtams į rankas.

Mergelė

Dažniausiai jie – šykštūs ir nuobodūs. Ne, tai – ne godumas. Mergelėms įdomu, kiek ištemps žmogus, jei prie jo dažnai kabinėsiesi ir mokėsi centus? Tai lemia tyrinėtojo instinktas. Mergelėms visada rūpi, ką, kur ir už kiek, ar galima derėtis iki minimumo ir taip patirti malonumą. Savo santaupas investuoja į intelektą. Patartina įsigyti biblioteką, kurioje būtų knygų apie buitį, pavyzdžiui, „Kaip įkalti vinį“, enciklopedijų ir paprastų patarimų knygų. Mergelės moto – pinigai daro pinigus. Bet dažniausiai – nelabai daug. Na, mokesčiams ir vaistams užteks.

Svarstyklės

Nėra partnerio – nėra pinigų. Jūsų finansai priklauso nuo padėties visuomenėje. Jei dirbsite vieni, tai daugiau išleisite, nei įsigysite. Svarstyklėms pinigai – savotiškas visuomenės santykių matas. Šio ženklo atstovams labai svarbu bendrauti su miesto valdžia, vaikščioti į teatrus, į svečius pasikviesti įžymybę, nupirkti įdomią prasmingą dovaną. Mandagumas Svarstyklėms daug kainuoja, todėl joms labai svarbu turėti finansinį palaikymą. Investuoti geriausia į kultūrą ir meną. Taip pat naudos gali atnešti stilingų aksesuarų ar geros kosmetikos gamyklėlė. Juk įvaizdis – tai viskas, o pinigai – niekas.

Skorpionas

Pagrindinis kapitalas – investicijos. Skorpionų pagrindinė savybė – taip lengvai nešvaisto svetimo turto. Puikiai sekasi su draudimais, įvairiais fondais, mokesčiais. Skorpionų moto – siekti kuo daugiau, netgi stipriai rizikuojant. Jie sugeba laiku grąžinti skolas ir padengti pereikvojimus. Iki sekančio kredito.

Šaulys

Vienas tų ženklų, kuriam sekasi su pinigais. Niekada nereikalauja grąžos ir nesismulkina. Kartais pinigus leidžia protingai, kartais gyvena labai jau plačiai ir kišenės lieka tuščios. Nors Šauliai – protingi žmonės, skaito daug knygų apie vargšų gyvenimą, patys apie sunkius laikus neturi jokio supratimo. Šauliai lengvai perkanda tarptautinę teisę, turizmo verslą, importą bei eksportą – čia jų laukia finansinė sėkmė. Lankykite kursus, mokykitės užsienio kalbų, kelkite kvalifikaciją. Tuo pačiu nepamirškite labdaros, kitaip pinigai laimės neatneš. Norite būti laimingi – dalykitės, bent jau žiniomis.

Ožiaragis

Žino skurdą iš patirties. Tai – ženklas, kurio atstovams nesiseka su pinigais. Dažnai klausia savęs: „Kodėl visos bėdos ant mano pečių?“ Ožiaragiai iš prigimties nemėgsta prabangos, o tai veda prie kasdienių problemų leidžiant pinigus. Pinigai mėgsta, kai juos myli. Daugelis Ožiaragių dar jaunystėje bando užsidirbti, kaip galima daugiau manydami, kad pinigai – individualumo pagrindas. Vis dėlto, riba sąmonėje atsiranda su amžiumi. Pinigų investavimas jiems ypač tinka, kitaip pinigus išleistų linksmybėms ir poilsiui. Du patarimai Ožiaragiams: nesiskolinkite ir nesistenkite uždirbti visų pasaulio pinigų.

Vandenis

Jie pinigus gauna padedant draugams. Tik su jais Vandeniai patiria finansines aukštumas ir skaudžius puolimus. Žiūrėkite į tai ramiai – pasiseks, tai pasiseks. Remkite nepripažintus atradimus – tai vėliau jums atneš turtus. Jūsų finansinė stichija – progresas ir technologijos. Kai jus pripažins, neišleiskite visko iš karto – nutiks, kaip visada. Išgelbėti gali tik draugai, kurių pas jus – šimtai.

Žuvys

Svajodamos Žuvys tikrai nesusikraus turtų ir netaps tais, kam sekasi su pinigais. Nepamirškite labdaros ir filantropijos – Žuvys šiose srityse tiesiog nardo. Juk savo pinigus dalyti vargšams – tai taip patriotiška. Investuokite į naftą, dujas ar alkoholinių gėrimų gamybą. Tik nusileiskite ant žemės – gana skraidyti padebesiuose. Ir nepamirškite: jums pinigai – kaip vanduo tarp pirštų, visada išteka.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite