Angle down Atgal

Pilietiško atsakingumo trūkumas

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Sekmadienio rytą ėjau pasivaikščioti. Kaip visada einu Dainų gatvės šaligatviu Lyros gatvės link ir visada akys užkliūna už išlindusio kanalizacijos dangčio, kuris daug kam einant ar su vežimėliu važiuojant užkliūna. Tas dangtis netvarkomas jau kelis metų.

Aš manau, kad jį galima sutvarkyti per pora darbo dienų. Be to yra labai pavojinga šitaip laikyti kanalizacijos dangtį. Labai didelį pavojų kelia žiemos metu, kada traktoriai valo šaligatvius nuo sniego. Yra buvę atveų, kada traktorius su skydu nustumė ir atsivėrė šulinys. Tai jau gali kas įkristi. Valdininkai privalėtų į tokius dalykus visu rimtumu atkreipti dėmesį.

Toliau einant pasirodė krūva netvarkingai išmestų senų baldų liekanų. Tai vėl nepilietiškumo atvejis. Jeigu būtų sudėti tvarkingai, tai dar nieko. Bet žmonės išmeta bet kaip. Taip gadinamas miesto vaizdas. Toliau einant Architektų gatve, pasirodė ir automobiliais užstatytas šaligatvis. Mano supratimu turėtu būti pastatyti specialieji ženklai, draudžiantys automobiliais užstatyti šaligatvius. Juk pas mus yra nemaža dalis žmonių, kurie elgiasi visai nekreipdami dėmesio į pilietiškas pareigas. Jie visiškai nekrepia jokio dėmesio į tai, kad kartais savo elgesiu sudaro kitiems nepatogumus.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite