Angle down Atgal

Pilietinis nepaklusnumas – blogas pavyzdys

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Paskutiniu metu, kai pradėjo skiepyti nuo pavojingo ir visiems žinomo viruso, atsiranda piliečių ir, atrodo, gana protingų, kurie patys nesiskiepija ir pataria kitiems nesiskiepyti. Tai nepilietiškas pavyzdys.

Mat prikalbama visokių pavojų, dėl kurių žmogus gali numirti. Taip atsitikus kaltinami skiepai nuo COVID-19. O tų skiepų jau atsiranda įvairių pavadinimų.

Štai žmogus pasiskiepijo ir už kelių valandų pakyla temperatūra, pradeda krėsti šaltukas. Na ir prasideda visokios apkalbos skiepų nenaudai. Bet juk po skiepų beveik visada taip būna, gali ir oda parausti toje vietoje, kur buvo suleisti vaistai. Tai laikini dalykai.

Aš prisimenu laikotarpį, kada tarnavau sovietinėje armijoje. Taigi, kiekvieną pavasarį visus kareivius skiepydavo nuo stabligės. Buvo tokių, kurie taip bijodavo skiepinio  į nugarą, kad iš baimės net nugriūdavo.

Nežiūrint į tai vistiek paskiepydavo. Bet po tų skiepų, tris paras nebūdavo jokių pratybų. Vadinasi, yra viena taisyklė, po tokios skiepinės procedūros reikia pasisaugoti, nerūkyti ir nevartoti alkoholio. Geriau ramiai šiltoje patalpoje pagulėti. Bet agituoti prieš skiepus yra nesąžininga ir nepilietiška.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite