Angle down Atgal

Piketuotojai ragina atnaujinti vairavimo egzaminus: tiek „Regitra“, tiek vairavimo mokyklos tam pasiruošę

Penkiuose šalies miestuose prasidėjo piketas dėl praktikos egzaminų „Regitroje“ atnaujinimo. Protesto akcijos organizatoriai kreipiasi į Vyriausybę su prašymu ne tik leisti laikyti vairavimo egzaminus, tačiau ir atnaujinti praktinius mokymus vairavimo mokyklose.

„Mūsų pagrindinė žinutė, ką mes norime pasakyti, tai yra karantino atlaisvinimas vairavimo mokykloms bei „Regitrai“. (...) Be galo daug žmonių liko be darbo, negali važiuoti net iki prekybos centro nusipirkti pavalgyti, vaikų negali normaliai nuvežti į darželius, tenka eiti iki autobusų 15–20 minučių su trejų-ketverių metų vaikais“, – Eltai teigė protesto iniciatorė Neringa Pekarskaja, dalyvavusi pikete prie Seimo.

Ji akcentavo, kad tiek „Regitra“, tiek ir vairavimo mokyklos yra pasiruošusios užtikrinti reikiamus karantino saugos reikalavimus.

„Regitra“ yra pilnai pasiruošusi, su visomis reikiamomis priemonėmis, laikantis karantino reikalavimų, taip pat tam pasiruošusios ir vairavimo mokyklos. Jie tikrai yra pasiruošę ir nori kuo greičiau pradėti darbus“, – teigė ji.

Protesto akcija vyksta Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Marijampolėje.

ELTA primena, kad opozicinės Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos nariai taip pat kreipėsi į vidaus reikalų ministrę, Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos (VESK) pirmininkę Agnę Bilotaitę dėl stringančių sprendimų, susijusių su sustojusia vairavimo mokyklų veikla ir nevykstančiais praktinio vairavimo egzaminais.

Šiuo metu vairuotojo pažymėjimo negali gauti 11 tūkstančių jaunuolių – įmonės „Regitra“ rengiami praktinio vairavimo egzaminai nevyksta nuo 2020 m. gruodžio vidurio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite