Angle down Atgal

Pesticidais nupurkšti braškių daigai?

Piktybiniai išpuoliai, vagystės neaplenkia ir sodininkų. Sunkiai dirbantys žmonės vietoj rezultatų patiria didelių nuostolių. Šią savaitę Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai registravo du sodininkų pareiškimus.

Ketvirtadienį Liudvinavo seniūnijos Ąžuolyno kaime esančioje sodų bendrijoje „Kurmis“ sodą turinti 79 metų moteris policijai pranešė pastebėjusi, kad pesticidais nupurkšti antramečių braškių daigai. Iš viso galimai pesticidais pažeista 370 daigų. Nuostolius sodininkė įvertinos 185 eurais. Moteris įtaria, kas galėjo taip pasielgti. Beje, Ąžuolyno kaime esančiuose soduose jau ir ankstesniais metais buvo pranešimų dėl nesutarimų tarp sodininkų, kuriuos lydėjo ir piktybiniai veiksmai.

Nuostolių patyrė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės gyventojas. 29 m. vyras turi didžiulį sodą, kuriame auga obelys, o derlius parduodamas. Šį pavasarį jis pasodino 38 jaunas obelis. Atvykęs į sodą šią savaitę verslininkas pamatė, kad visos naujai pasodintos obelaitės iškastos ir pavogtos. Nuostolius sodininkas įvertino 570 eurų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite