Angle down Atgal

Perspektyvūs jaunieji futbolininkai ir toliau šluoja turnyrų apdovanojimus

Tado Šalkausko ir Remigijaus Vaišnoro vadovaujama FA „Šiauliai“ dvylikamečių ekipa lapkričio 20-21 dienomis dalyvavo Vilniuje vykusiame dviejų dienų turnyre „VPH 2021“.

Turnyras vyko BFA ir Sportimos arenų maniežuose, kuriame buvo rungyniaujama 8 komandų rato sistema. Šiauliečiai sužaidė 7 rungtynes, iškovojo 4 pergales, dukart sužaidė lygiosiomis bei kartą turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Saulės miesto ekipa vienintelė įveikusi vieną iš Lenkijos regiono rinktinių – „SMS APR Šlesin“, iškovojo 2-ąją vietą bei pasidabino „VPH 2021“ turnyro sidabro medaliais.  Geriausiu komandos žaidėju pripažintas 7 įvarčius pelnęs Matas Kančelskis.

Pasak komandos trenerių tai buvo neabejotinai gero lygio turnyras, kuriame buvo sudarytos puikios sąlygos rungtyniauti bei tobulėti:

„Gerai suorganizuotas turnyras, turėjome puikias sąlygas pasivaržyti su gero lygio komandomis. Buvo labai įdomu pamatyti visas pagrindines Vilniaus miesto komandas vienoje vietoje. Šis turnyras mūsų komandai buvo lyg egzaminas metų gale, kuriame galėjome įsivertinti, kurioje vietoje šiuo metu esame bendrame kontekste. Turėjome daug skirtingų rungtynių, patyrėme daug emocijų bei įgijome nemažai žaidybinės patirties žaisdami dviejomis sudėtimis. Dėkojame vaikinams už atsidavimą ir vienas kito palaikymą viso turnyro metu. Šį rezultatą pasiekėme kaip komanda ir tikime, jog tai dar tik pradžia ką galime pasiekti augdami kartu“.

Šiauliečių rezultatai „VPH 2021“ turnyre:

FA „Šiauliai“ 2:0 FM „Audra“

FA „Šiauliai“  1:1 Klaipėdos FM

FA „Šiauliai“  1:1 FK „Granitas“

FA „Šiauliai“  3:0 FA „Žalgirietis“

FA „Šiauliai“  0:1  VFA „Geležinis vilkas“

FA „Šiauliai“  2:1 „SMS APR Šlesin“ (Lenkija)

FA „Šiauliai“  2:1 TFA „Riteriai“

Iš viso pelnyta 11 įvarčių, praleista – 5.

#AukimeKartu #fasiauliai #ŠiauliųSportui100

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite