Angle down Atgal

Perspėjimų ir grasinimų laikas baigėsi, už pažeidimus – protokolai ir teisenos

Savaitgalio baliukas su draugais Obelių seniūnijos sodyboje gerokai pratuštino puotautojų pinigines. Šešiems asmenims surašyti pažeidimų protokolai ir skirtos 250 eurų baudos.

Nukentėjo per vilniečius

Savaitgalyje į Obelių seniūnijoje esančią sodybą pas draugus atvyko du vilniečiai, privalantys laikytis saviizoliacijos. Laiką drauge leidusiai kompanijai toks neatsakingas poelgis kirs per piniginę. Protokolai surašyti ne tik izoliaciją pažeidusiems vilniečiams, bet ir juos sodyboje priėmusiems bei kartu buvusiems asmenims.

„Perspėjimų ir grasinimų laikas baigėsi, už pažeidimus – protokolai ir teisenos. Labai glumina neatsakingas žmonių elgesys. Juk iš sostinės pas draugus į sodybą atvykę izoliuotis privalantys asmenys yra potencialūs viruso platintojai. Visiškas neatsakingumas. Bauda didelė, bet kur kas didesnė blogybė – rizika užkrėsti mirtina liga kitus žmones“, – komentavo Rokiškio policijos vadovas Rimantas Čepulis.

Pareigūnas sakė, jog per praėjusią savaitę policijoje registruota 113 pranešimų, iš jų 11 – dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų. 5 pranešimai, susiję su karantino pažeidimais, registruoti savaitgalyje. Šiuo metu gaunama kiek daugiau iškvietimų dėl buitinių konfliktų, kylančių šeimose. Pagrindinė priežastis – alkoholio vartojimas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite