Angle down Atgal

Pernu meno namų vaikų orkestro edukacija – koncertas ,,Spring Concert“

Balandžio 29 dieną Dainų progimnazijoje lankėsi svečiai iš Estijos. Pernu meno namų vaikų orkestro edukacijos – koncerto ,,Spring Concert“ metu skambėjo klasikinės muzikos garsai ir solistų dainos. Virš 40 atlikėjų pripildė mokyklos sceną, kurie pakylėtai ir jausmingai dovanojo savo muzikos garsus klausytojams. Džiugu, kad koncerto atvyko stebėti Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 1-12 klasių akordeonistai (mokytoja Marytė Markevičienė, mokytoja Daiva Vasauskienė), kurie jau drąsiai žengia muzikos keliu.

Mokiniai turėjo galimybę ne tik išgirsti, kaip atlieka klasikinę muziką bendraamžiai, bet ir susipažinti su instrumentais ir jų galimybėmis. Muzika - kokia ji? Ji gali būti liūdna, gali būti linksma, išdykusi, arba rami, greita, labai greita, svajinga, ilgesinga, tranki ir visokia kitokia.

Šiuolaikinė ir senoviška, klasikinė. Paprasta ir sudėtinga. Vieno koncerto metu svečiai bandė parodyti įvairias fortepijono, smuiko, akordeono, kanklių ir kitų instrumentų atliekamos muzikos spalvas ir nuotaikas. Dainų progimnazijos direktorė Asta Vaičiūnienė skatino kiekvieną mokinį dažniau klausytis klasikinės muzikos ir atskleisti jos grožį ir teikiamą naudą. Muzikos garsai pažadino visų žiūrovų širdis bundančiam pavasariui. Svečiai iš Estijos džiaugėsi užsimezgusia draugyste ir skatino visus artimiau bendrauti su muzika.

Dainų progimnazijos neformaliojo švietimo organizatorė Laura Pikelienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite