Angle down Atgal

Permainos Veisiejuose: atidaryta laisvalaikio erdvė, automobilių stovėjimo aikštelių laukia kapitalinis remontas

Ketvirtadienį Veisiejuose, Vilties, Ateities ir Ryto gatvių apsuptame daugiabučių namų rajone simboliškai atidaryta nauja laisvalaikio erdvė – vaikų žaidimų bei suaugusiems ir paaugliams skirtų treniruoklių aikštelė.

Šiam Veisiejų seniūnijos bendruomenės komiteto projektui Nacionalinė mokėjimo agentūra skyrė 5 000 eurų. Dar triskart tiek – 15 000 eurų – šio projekto įgyvendinimui skyrė Lazdijų rajono savivaldybės taryba.

„Nepaprastai džiugu, kad tuščia erdvė tapo tinkama vieta žaisti vaikams, sportuoti jaunimui bei suaugusiems. Žinau, kad šio projekto įgyvendinimo labai laukė Veisiejų bendruomenė, kurios labui šiemet nuveikta tikrai daug. Ne mažiau darbų persikels ir į kitus metus.

Kitąmet planuojama atnaujinti Veisiejų pėsčiųjų bei dviračių takų dangą bei Veisiejų vizitine kortele virtusį fontaną, pantoninius tiltus. Planuojama, kad šalia įrengtos aikštelės esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse darbai prasidės dar šiais metais.

Neabejoju, kad nuosekliai dirbant pasieksime, kad per ateinančius metus Veisiejai atsinaujintų, taptų įdomesni bei patogesni ne tik vietiniams gyventojams, bet ir turistams.“, – sakė savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Netrukus planuojama pasirašyti sutartis dėl automobilių stovėjimo aikštelių kapitalinio remonto Veisiejų mieste, prie Ateities g. 3, Vilties g. 22A ir 26 daugiabučių gyvenamųjų namų. Darbų metu bus sutvarkytos aikštelių prieigos, įrengta važiuojamoji dalis, automobilių stovėjimo vietos, šaligatviai, sutvarkyta paviršinė lietaus nuvedimo sistema, atlikti apželdinimo darbai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite