„Perlo“ krepšininkai nugalėjo „Žalgirio“ dublerius

Vilnius
Raymond Vysniauskas nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vilniaus „Ryto“ jaunimo krepšinio komanda „Perlas“ (10 pergalių/7 pralaimėjimai) iškovojo pergalę prieš Kauno „Žalgirio“ (7/10) dublerius. 33 taškus pelniusio Deivido Sirvydžio vedami sostinės talentai varžovus nugalėjo po atkaklios kovos 89:87 (36:9, 8:32, 26:20, 19:26).

Pirmajame kėlinyje vilniečiai žaidė kaip ant sparnų ir dalindamiesi kamuoliu rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos. Tai lėmė, kad po pirmųjų dešimties minučių sostinės komanda pirmavo net 36:9.

Tiesa, vaizdas aikštėje pasikeitė antrajame kėlinyje. Varžovai surengė spurtą 17:0, pradėjo vytis „Perlą“ iš vilniečių persvaros liko tik trys taškai. Prieš didžiąją pertrauką sostinės komanda pirmavo 44:41.

Trečiame ketvirtyje savo puikų pasirodymą ir toliau tęsė 18-metis „Ryto“ talentas D. Sirvydis. Jis pelnė dar 14 taškų bei pataikė tris tritaškius prieš prisėsdamas pailsėti. Tolimą metimą pridėjo Simas Jarumbauskas ir „Perlas“ prieš lemiamas 10 minučių buvo priekyje 70:61.

Lemiame ketvirtyje vilniečiai laikė dviženklį pranašumą iki šešių minučių žymos, tačiau tuomet varžovai „spurtavo“. Likus keturioms minutėms iki kėlinuko pabaigos, „Perlas“ pirmavo 79:76.

Kova vyko taškas į tašką iki pat paskutinės minutės, kurioje suspindėjo sunkusis krašto puolėjas Einaras Tubutis. Jis pataikė tritaškį, greitoje atakoje įkrovė kamuolį iš viršaus ir vilniečiai šventė pergalę.

Šiose rungtynėse 18-metis D.Sirvydis pelnė 33 taškus, pataikė 6 tritaškius iš 11, perėmė 3 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus per 31 minutę.