Sportas2021 m. Spalio 11 d. 11:57

Pergalingas Širvintų moterų ir vyrų žolės riedulio komandų startas

190666

Savaitgalį Šiauliuose ir Vilniuje startavo 2021–2022 metų Lietuvos moterų 44–osios ir vyrų 38–osios žolės riedulio čempionatų „A“ divizionų varžybos. Moterų varžybose rungtyniauja Šiaulių „Ginstrektės – ŠSG“, „Akademija – ŠSG“, Kelmės „Aušra“ ir Širvintų „SC – Inta“.

Vyrų grupėje – Vilniaus SŽK „Žuvėdra – SM Tauras“, SK „Ardas – Rudamina“, Šiaulių „Ginstrektė“ ir Širvintų SK „Baltic Champs– Ježvitas“.

Mokytojos Aušros Janutaitės vadovaujamos Širvintų „SC – Intos“ komandos riedulininkės rungtyniavo su Kelmės „Aušros“ komanda. Debiutinės čempionato rungtynės buvo kovingos, permainingos. Jau 8–tą rungtynių minutę Deimantė Vietrinaitė po gerai įžaisto mažojo kampinio pelnė pirmąjį įvartį. Likusį rungtynių laiką aštrios situacijos kartojosi tai prie vienų, tai prie kitų vartų, tačiau puolėjoms pritrūko tikslių užbaigimo smūgių pasiekti įvarčių. Iki rungtynių pabaigos likus vienai minutei, Martina Ragauskaitė realizavo mažąjį kampinį ir užtvirtino širvintiškių pergalę rezultatu 2:0.

Šiauliuose daugkartinės Lietuvos čempionės „Ginstrektės – ŠSG“ riedulininkės rezultatu 10:0 nugalėjo „Akademijos – ŠSG“ komandą.

Rungtynės tarp Šiaulių „Akademijos–ŠSG“ ir Širvintų „SC–Intos“ neįvyko. Širvintiškės iš pusiaukelės turėjo grįžti į namus. Iki rungtynių pradžios likus kelioms valandoms, buvo pranešta, kad susirgo 6 šiauliškių žaidėjos. Širvintų komandai be kovos buvo užskaityta techninė pergalė rezultatu 3:0.

Trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų SK „Baltic Champs–Ježvito“ komandos žaidėjai rungtyniavo su Vilniaus SŽK „Žuvėdra–SM Tauras“ komanda. Nuo rungtynių pradžios širvintiškiai dominavo aikštėje. Jau 2–ąją rungtynių minutę Andrius Šarka pelnė pirmąjį įvartį. Vėliau, 5–ąją ir 10–ąją minutėmis, Lukas Janukaitis pelnė dar 2 įvarčius ir rezultatas tapo 3:0. Sugniuždyti vilniškiai trečiame kėlinyje atsigavo ir sušvelnino rezultatą – 1:3. Po 2 minučių Laimonas Aleknavičius pelnė ketvirtąjį įvartį. Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms, vilniškiams pavyko įmušti dar vieną įvartį. Galutinis rezultatas – 4:2 SK „Balti Champs–Ježvitas“ komandos naudai.