Sportas2021 m. Liepos 27 d. 15:22

Pergalingas radviliškiečių pasirodymas Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionate

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt

183011

Liepos 24 dieną Rokiškyje įvyko jaunių, jaunimo, veteranų ir suaugusiųjų Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempionatas. Jame dalyvavo pastiprinta Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda. Visi vykę sportininkai laimėjo prizines vietas.

Jaunimo svorio kategorijoje iki 76 kg išspaudusi 67,5 kg. pirmą vietą laimėjo Neda Pabilionytė. Absoliučioje įskaitoje jaunoji sportininkė užėmė 3 vietą. Svorio kategorijoje iki 59 kg šalies jaunimo ir suaugusiųjų čempionu tapo Laurynas Šaulis, išspaudęs 95 kg sveriančią štangą. Suaugusiųjų moterų svorio kategorijoje iki 52 kg sidabro medalį iškovojo Kristina Kirilesku, išspaudusi 52,5 kg svorį.

Moterų veteranių 2 grupėje svorio kategorijoje iki 63 kg sidabro medalį laimėjo Rima Ščeponienė išspaudusi 50 kg sveriančią štangą. Vyrų veteranų 4 grupėje Edvardas Nakčiūnas išspaudė 97,5 kg ir iškovojo 3 vietą. Vyrų svorio kategorijoje virš 120 kg Tadas Grimaila išspaudęs 195 kg sveriančią štangą laimėjo 3 vietą.

Sportininkai dėkingi Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktoriui J. Praviloniui už pagalbą treniruojantis ir dalyvaujant čempionate.