Angle down Atgal

Per didelė psichozė

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako. 

Šiuo metu daug žmonių yra tokių, kurie pradeda sirgti COVID-19 virusu jo visai neturėdami. Juk dabar kokias žinias bežiūrėsi, kokius laikraščius beskaitysi, visur minimas virusas.

Visur sudaroma tokia aplinka, kad vaidenasi prakeikti virusai. Prieš kelias dienas sutikau žmogų, kuris smarkiai įpykęs apie per didelę ir bauginančią jo manymu propogandą apie šį virusą.

Štai nuėjo į biblioteką pasirinkti knygų, bet ten neįleidžia. Mat toks valdžios nurodymas. Knygas turi atnešti ir paduoti skaitytojui pati bibliotekininkė. Štai skaitytojas reikalauja, kad jam atneštų knygų pasirinkimui. Bibliotekininkė neša glėbiais, visa sušilusi. O šis nei vienos neišsirenka, reikalauja dar kito knygų glėbio. Taigi, bibliotekininkė per dieną šitaip „nusiplūkia“, kad lyg būtų rugius rišusi į pėdus. Svarstau su pašnekovu, kaip galima būtų dirbti kitaip. Ogi visai paprastai, galima į biblioteką įsileisti po vieną ar du skaitytojus ir tegul pasirenka patys.

Tai psichologinis žmonių traumavimas. Nueini į parduotuves, ten nuolat girdi pranešimus, kaip reikia saugotis nuo viruso? Pranešama, kad saugokitės patys ir saugokite kitus. Nors matosi, kad žmonės sveiki, bet nežiūrint į tai aiškinama, kad gali būti virusų nešiotojas? Taigi, bėdos iš visų pusių.

Spalio 11 d. rinkimai, čia vėl nervingi nurodymai. Būtina ne tik dokumentus turėti, bet ir rašiklį savo. Balsuoti bus įleidžiami tik po vieną ir kiekvienas rinkėjas turės plautis rankas dezinfekciniu vandeniu. Mano manymu, gali atsitikti taip, kad daug rinkėjų iš viso neateis balsuoti. Jau tokių teko girdėti pasisakymų.

Ir iš viso kam reikalinga virusų reklama? Piešiami spalvingi virusai, aiškinama, kad jie masiškai užpuola žmones, o labiausiai pagyvenusius. Manau, žmonės yra kažkieno specialiai psichologiškai traumuojami.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite