Angle down Atgal

Per savaitę sulaikyti 22 neblaivūs vairuotojai

Didžiausią pavojų kelyje kelia neblaivūs transporto priemonių vairuotojai. Suvartojus net nedidelį kiekį alkoholio sulėtėja vairuotojo reakcija, slopinami pojūčiai ir dėmesys į kelią, vairuotoją gali migdyti, dėl šių priežasčių vairuotojas kelyje tampa potencialia grėsme visuomenei.

Per praėjusią savaitę Marijampolės apskr. VPK pareigūnai nustatė 22 neblaivius vairuotojus. Net 9 iš jų vairavo sunkiasvores krovinines transporto priemones. Beveik visi neblaivūs krovininių transporto priemonių vairuotojai policijos pareigūnų buvo sustabdyti kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, kurie po sustojimo pailsėti Lenkijoje važiavo į Lietuvą arba per ją į kitas užsienio šalis. Didžioji dalis vairuotojų minėjo, kad Lenkijoje sustoję pailsėti vartojo alkoholį. Kaip paaiškėjo, dažniausias vairuotojų pasirinkimas poilsio metu – gerti alų.

Spalio 26 d. rytą apie 7.55 val., daugiausiai įpūtęs vairuotojas 0,77 promilės yra Latvijos pilietis. Jis vairavo krovininį automobilį „MAN TGX“. Vairuotojas pareigūnams paaiškino, kad iš vakaro išgėrė 4 butelius alaus, po to nuėjo miegoti. Atsikėlęs apie 5 val ryto, Lenkijoje jis nuvažiavo apie 280 kilometrų, kol Lietuvoje buvo sustabdytas Marijampolės apskr. VPK pareigūnų. Jo kelionės tikslas buvo nuvykti į Latviją – Daugpilyje išsikrauti krovinį.

Baltarusijos pilietis, kuris vairavo krovininį automobilį „Volvo FH12“, šį rytą įpūtė 0,68 prom. Jo kelionė į Vokietiją išsikrauti krovinio buvo sustabdyta vos pajudėjus iš transporto priemonių sustojimo aikštelės, kurioje vakar iš vakaro buvo sustojęs pailsėti. Poilsio metu jis gėrė su savo kolega, kuris taip pat patikrinimui buvo sustabdytas toje pačioje vietoje. Jam buvo nustatyta 0,27 prom. girtumas.

Savaitės „rekordininku“ tapo šakietis, kuris vairavo lengvąjį automobilį „Mercedes Benz A170“. Jis į alkotesterį įpūtė net 4,57 prom.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo, kad asmenys pastebėję apgirtusį vairuotoją nedelsdami apie tai praneštų bendruoju pagalbos telefonu 112.

Saugokime vieni kitus kelyje!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite