Angle down Atgal

Per savaitę sostinės kelių policijai įkliuvo 20 neblaivių vairuotojų

Savaitgalį, birželio 7–9 d., Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai vykdė prevencines priemones – pasirinktose sostinės vietose tikrino, ar vairuotojai blaivūs, ar nevairuoja apsvaigę nuo narkotikų ir kitų psichiką veikiančių medžiagų. Priemonių metu patruliams įkliuvo 7 neblaivūs vairuotojai.

Per savaitę, birželio 3–9 d., sostinės Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai nustatė 20 atvejų, kai transporto priemones vairavo neblaivūs vairuotojai, taip pat 13 vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti transporto priemones. Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pradėjo 15 ikiteisminių tyrimų (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d.) transporto priemones vairavusiems vairuotojams, apsvaigusiems nuo alkoholio, kai jų kraujyje buvo daugiau nei 1,51 prom. alkoholio.

Policija primena vairuotojams apie atsakomybę už vairavimą apsvaigus, o keleivių prašo rūpintis savo saugumu ir nevažiuoti su neblaiviais vairuotojais. Pastebėjusius neblaivius vairuotojus, nedelsiant pranešti policijai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite