Angle down Atgal

Per Pasaulinę turizmo dieną – daug pramogų Lazdijuose

Penktadienį, rugsėjo 27 d., šventėme Pasaulinę turizmo dieną. Šia proga VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“ Lazdijų rajono savivaldybės gyventojams ir svečiams paruošė ne vieną pramogą.

Nuo rugsėjo 10 d. Lazdijų turizmo informacinio centro Facebook puslapyje vyko nuotraukų konkursas, kurio metu žmonės dalijosi nuotraukose įamžintais prisiminimais iš šios vasaros kelionių po Lazdijų kraštą. Konkursą laimėjo daugiau negu 600 „like“ surinkusi Simonos Ko nuotrauka. Laimėtoją apdovanosime svečių namų „Gojus“ įsteigtu prizu – dovanų kuponu pirčių kompleksui 4 asmenims.

Pasaulinės turizmo dienos šventė penktadienį prasidėjo maisto degustacija „Lazdijų krašto skoniai“ Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje. Degustacijos dalyviai galėjo paragauti visko, ką savo krašte turime skaniausio, ką ragauja ir čia atvykę turistai: skaniausia Lietuvoje pripažintos žuvienės, natūralios vaisių ir žolelių arbatos, įvairių rūšių medaus, šviežių bandelių ir kibinų bei įvairių vištienos ir žuvies užkandžių.

Nuo 16 val. mažųjų keliautojų ir jų tėvelių laukė nemokamos ekskursijos traukinuku su gidu Lazdijų mieste. Vaikučiai ne tik smagiai pasivažinėjo traukinuku, bet ir iš gido Jono Malinausko išgirdo įdomių faktų apie Lazdijų kraštą. Kol vaikai laukė sugrįžtančio traukinuko, jie galėjo pasigaminti atviruką, pažaisti šaradas bei pabendrauti su linksmuoju Metelių regioninio parko vėžliuku.

Dėkojame degustacijoje savo produkciją pristačiusiems „Bajoriškių kepyklėlei“, Laurai Urbanskaitei, Viliūtei Garbenčienei, Juozui Petrauskui, ekskursijas vedusiam gidui Jonui Malinauskui bei nuotraukų konkursui prizą įsteigusiems svečių namams „Gojus“.

Lazdijų TIC inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite