Angle down Atgal

Per nesankcionuotas protesto akcijas Baltarusijoje suimta beveik 60 žmonių

Paskutinę vadinamojo „liaudies ultimatumo“ dieną Baltarusijoje surengta protesto akcijų. Žmogaus teisių aktyvistai skelbia, kad per jas buvo suimta šešios dešimtys žmonių.

Kaip skelbia Baltarusijoje neregistruotas žmogaus teisių ginimo centras „Vesna“, suimtųjų sąraše yra beveik 60 žmonių. Žmogaus teisių gynėjų duomenimis, žmonių suimta trylikoje šalies miestų: Minske, Gardine, Gomelyje, Breste, Mogiliove, Rečycoje, Minske, Lydoje, Borisove, Novopolocke, Vitebske, Liachavičuose ir Žodine.

Skelbiama, kad prie Minsko centrinės rajoninės vidaus reikalų valdybos, per kurią ėjo nesankcionuotos opozicijos protesto akcijos dalyvių kolona, įvyko keli stiprūs pokštelėjimai. Liudininkai agentūrai „Interfax“ sakė, kad prieš protestuotojus buvo panaudotos šviesinės-garsinės granatos. Žmonės ėmė bėgti į aplinkinius kiemus. Vėliau buvo girdėti dar keli pokštelėjimai.

Informacijos apie nukentėjusius žmones kol kas neturima.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite