Angle down Atgal

Per Naujųjų metų savaitgalį dėl įvairių sužalojimų į ligonines paguldyti keli žmones

Per Naujųjų metų savaitgalį dėl įvairių sužalojimų į ligonines paguldyti keli žmonės, pranešė Policijos departamentas.

Naujųjų metų išvakarėse apie 20 val. 30 min. į ligoninę iš Kapsų gatvės daugiabučio namo laiptinės Vilniuje pristatytas ir paguldytas sužalotas jaunuolis, gimęs 2003 metais. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Sausio 1 dieną, šeštadienį, apie 14 val. 20 min. Šiaulių rajone Gegužių kaime prie parduotuvės asmuo peiliu sužalojo 1986 metais gimusį vyriškį, kuris paguldytas į ligoninę. Neblaivus (2,02 prom.) 1993 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę.

Šeštadienį apie 14 val. į ligoninę Klaipėdoje kreipėsi ir paguldytas 1987 metais gimęs vyras, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną namuose Debreceno gatvėje jį sumušė pažįstamas asmuo. 

Šeštadienio vakarą 21 val. 13 min. į ligoninę iš namų Fabijoniškių gatvėje Vilniuje pristatyta ir dėl žaizdos paguldyta 1997 metais gimusi moteris. Aplinkybės tikslinamos.

Šeštadienį apie 16 val. Vilniuje, Pavilnio Sodų 4-ojoje gatvėje, namuose, neblaivus (2,11 prom.) 1967 metais gimęs vyras peiliu sužalojo 1971 metais gimusią moterį. Nukentėjusioji, suteikus medikų pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Šeštadienį apie 7 val. Vilniaus rajone Juodbalių kaime namuose du asmenys sumušė ir aštriu daiktu sužalojo 1986 metais gimusį vyrą. Nukentėjusysis, suteikus pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (1,55 prom.) 1986 metais gimęs įtariamasis ir kitas to paties amžiaus įtariamasis apklausti.

 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite