Per Lietuvos rankinio lygos rungtynes diskvalifikuoti du žaidėjai

rankiniolyga.lt nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Šeštadienį Lietuvos rankinio lygos rungtynėse Šiaulių “SC Dubysa” svečiuose įveikė HC “Utena” rankininkus. Rungtynės baigėsi rezultatu 33:26 (18:15).

Rungtynės atrodė kaip vienas kito vertų priešininkų kova. Iki pat pirmo kėlinio vidurio Utenos rankininkai pirmavo nežymia persvara ir šiauliečių pastangos išsiveržti pirmyn rezultatų nedavė. Tačiau greitai šiauliečiai sužaidė atkarpą 4:0 ir perėmė žaidimo iniciatyvą. Kėlinys baigėsi šiauliečiams pirmaujant rezultatu 18:15.

Antrojo kėlinio pradžioje Šiaulių komanda bandė didinti savo persvarą, tačiau per daug neatitolo (20:16, 23:20). 46-ąją rungtynių minutę aikštelės ploto nepasidalijo uteniškis Rokas Liulevičius ir šiaulietis Justas Mielenis – už grubius taisyklių pažeidimus ir nesportišką elgesį abu žaidėjai prieš savo akis išvydo po raudoną kortelę.

Atslūgus įtampai „SC Dubysa“ įstengė atsiplėšti 8 įvarčiais, tačiau persvaros neišlaikė ir rungtynės baigėsi rezultatu 33:26.

„Rungtynės sekėsi blogai. Gerai pradėjome, bet vėliau padarėme daug klaidų. Klydome gynyboje, puolime, o vėliau praradome koncentraciją ir varžovų greitas puolimas padarė labai didelę įtaką rezultatui“, – trumpai žaidimą apibūdino „Utena“ žaidėjas Andrius Katinas.

„Sezono pradžioje rungtynėse buvo labai sunku, dabar jau lengviau. Einame tinkamu keliu. Pasiekėme pergalę, džiaugiamės, bet komanda dar stringa gynyboje. Praleisti 26 įvarčiai yra gana daug, bet įmesti 33 yra dar geriau. Klydome daug, netiksliai metėme, nesuvaldėme kamuolio. Tačiau susikaupimas, geras apšilimas ir noras laimėti padėjo pasiekti pergalę“, – komandos žaidimą ir pasiruošimą reziumavo Šiaulių SC „Dubysa“ žaidėjas Donatas Stripeika.

HC „Utena“: Arūnas Urbonas ir Rokas Palskys – po 9, Karolis Ubeika – 3, Pijus Gimbutis – 2, Domantas Juodis, Dovydas Vitkus, Justas Daujotis – po 1.

Šiaulių „SC Dubysa“: Tomas Baliutavičius – 13, Aivaras Budrys – 7, Egidijus Dambrauskas – 6, Tadas Dapševičius – 4, Donatas Stripeika – 2, Gedvinas Jocas – 1.

Artimiausios rankinio lygos rungtynės vyks kitą šeštadienį. Tuomet Panevėžyje „Grifas“ priims Šiaulių „SC Dubysa“, „Vilnius“ namų aikštelėje susigrums su „Utena“, Klaipėdos „Dragūnas“ uostamiestyje priims „Kauno Ąžuolą-KTU“, o Kaune „Granitas“ susigrums su VHC „Šviesa“.