Angle down Atgal

Per Lietuvą slinks atmosferos frontas: galimos smarkios liūtys ir vėjas

Sinoptikų duomenimis, naktis Lietuvoje bus nerami. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pirmadienio vakarą išplatino skubų pranešimą, kad naktį iš birželio 29 dienos į 30 dieną pirmoje pusėje prasidės smarki audra.

Antradienio dieną sparčiai daugės debesų, o popietinėmis ir vakaro valandomis pradedant vakariniais šalies rajonais, nušniokš liūtys, numatoma perkūnija, vietomis kruša, stipresni vėjo gūsiai. Pavakare lietaus ir perkūnijos debesys pasieks rytines šalies vietoves. Vilniuje dieną oras šils iki 27, Kaune ir Panevėžyje iki 26 laipsnių. Šiauliuose bus apie 25, Klaipėdoje apie 21 laipsnį šilumos.

Antradienio naktis bus nerami, krituliai nesitrauks ir dar labiau sustiprės. Į šalį aktyviai brausis vėsesni orai. Vietomis, tikėtina pietinėje šalies dalyje, krituliai bus smarkūs. Numatoma perkūnija, kai kur iškris kruša, įsismarkaus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Temperatūra naktį svyruos tarp 12–18 laipsnių šilumos. Ryto valandomis dar daug kur tęsis krituliai. Dienos metu vyraus nepastovus debesuotumas, tačiau protarpiais dar sulauksime lietaus ir perkūnijos. Vyraus smarkokas vakarinių krypčių vėjas. Gūsiai sieks 15–20 metrų per sekundę. Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 22, Kaune apie 21 laipsnį šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje oras šils iki 20 laipsnių.

Trečiadienio naktį palis tik kai kur, atvės iki 12–17 laipsnių šilumos. Dienos metu daug kur protarpiais lynos, pūs smarkokas vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Gūsiai sieks 15–19 metrų per sekundę. Intensyvūs vasariški karščiai nevargins. Vilniuje bus apie 22, Kaune ir Panevėžyje apie 21 laipsnį šilumos. Šiauliuose oras šils iki 20, Klaipėdoje iki 19 laipsnių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite