Angle down Atgal

Per išgertuves kilusius konfliktus peiliu sužaloti trys žmonės

Praėjusią parą neblaivūs asmenys namuose kilusius konfliktus sprendė peiliu - sužaloti trys žmonės.

Anot Policijos departamento pranešimo, sekmadienio vakarą, apie 20.00 val., Ignalinos rajone, Linkmenų kaime, namuose, neblaivi (nustatytas 1,15 promilės girtumas) 65-erių moteris ginčo metu peiliu sužalojo neblaivų (nustatytas 0,97 promilės girtumas) 52 metų sugyventinį, kuris dėl durtinės žaizdos žaste, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

21.50 val. Pakruojyje, P. Mašioto g., bute, neblaivus (nustatytas 3,07 promilės girtumas) 40 metų vyras išgertuvių metu, kilus ginčui, nenustatytu aštriu daiktu sužalojo neblaivų (nustatytas 3,40 promilės girtumas) vienmetį vyrą, kuris dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas į Šiaulių ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Naktį į pirmadienį, apie 1.00 val., Kupiškio rajone, Salamiesčio miestelyje, namuose, neblaivi (nustatytas 2,34 promilės girtumas) 25 metų sesuo ginčo metu peiliu sužalojo neblaivų (nustatytas 2,14 promilės girtumas) 27 metų brolį. Nukentėjusysis dėl durtinės žaizdos kojoje į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite