Angle down Atgal

Per gaisrą nukentėjo picerija ir odontologijos kabinetas

Penktadienio naktį Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų ekipažai skubėjo į gaisrą Kalvarijoje.

2.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Sodų gatvėje dega daugiabutis namas. Atviros liepsnos nebuvo matyti, bet butuose ir patalpose buvo pilna dūmų.

Pasak ugniagesių, namo pirmame aukšte įsikūrę komercinės patalpos: picerija, odontologijos kabinetas. Antrame aukšte – du butai, kuriuos šeimininkai šildė krosnimi. Gaisras kilo perdangoje tarp pirmojo ir antrojo aukšto. Pradėjo smilkti medinė perdanga. Pajutę dūmus gyventojai iškvietė ugniagesius.

Gesinant gaisrą viename bute išpjauta 1 m² grindų, išardyta dalis krosnies. Patalpoje, kur įsikūrusi picerija, iš vidaus dengta skarda, nuardyta 40 m² skardos, sulietos patalpos ir produkcija. Tame pačiame name įsikūręs odontologijos kabinetas. Jame nuardyta siena prie dūmtraukio, išpjauta 1 m² medinių lubų.

Penktadienį ugniagesiai dar aiškinosi gaisro priežastis. Tiriamos įvairios versijos. Neatmetama galimybė, kad gaisras galėjo kilti dėl per arti medinių konstrukcijų įrengto dūmtraukio ar kamine užsidegusių suodžių.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite