Angle down Atgal

Per gaisrą Kinijos kovos menų mokykloje žuvo vaikai

Vidurio Kinijoje mažiausiai 18 žmonių žuvo ir dar 16 buvo sužeisti penktadienį paryčiais kilus gaisrui svarbioje Rytų kovos menų mokykloje, pranešė vietos valdžia. Vietos žiniasklaidos pranešimuose sakoma, kad dauguma aukų yra internatinės mokyklos mokiniai, kurių amžius – septynerių iki 16 metų.

Gaisras buvo užgesintas, o tarnybos šiuo metu aiškinasi jo priežastį, sakoma Džečengo apygardos administracijos pranešime.

Kilus gaisrui, mokyklos komplekse buvo 34 moksleiviai, vietos vyriausybės darbuotojus citavo naujienų portalas „Beijing Toutiao News“. Nukentėjusieji, tarp kurių yra keturi sunkiai sužeisti, buvo skubiai išvežti į vietos ligoninę. Vienas neįvardytas gydytojas vietos žiniasklaidai sakė, kad medikai „daro, ką gali“, stengdamiesi išgelbėti sužeistųjų gyvybes.

Pranešime sakoma, kad dėl šio incidento buvo sulaikytas neįvardytas kovos menų mokyklos Henano provincijoje direktorius. Vienas pareigūnas patvirtino naujienų agentūrai AFP, kad incidentas įvyko Džensingo kovos menų centre. Vietos žiniasklaida ją apibūdama kaip „visapusišką kovos menų mokymo instituciją“, kurioje stengiamasi „sustiprinti kūną moralumu ir kovos menais“.

Internetu prieinamoje informacijoje apie mokyklą nurodoma, kad kiekvieną dieną mokiniai dalyvauja įvairių kovos menų treniruotose. Taip pat nurodoma, kad į internatinę mokyklą mokiniai renkami apskritus metus, bet daugiau detalių nepateikiama.

Valdančiosios Kinijos komunistų partijos regioninio skyriaus sekretorius Lou Yangshengas (Lou Jangšengas) sakė vietos žiniasklaida, kad šis gaisras taps „didele pamoka“.

Mokykloje nebuvo atliktas kovos menų mokymo institucijoms privalomas gaisrinės saugos patikrinimas, nes ji įsikūrusi pastate, kuris anksčiau buvo privačiai pastatytas namas, skirtas kitiems tikslams, penktadienį pranešė valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite