Angle down Atgal

Per eismo įvykį Šalčininkų rajone žuvo vairuotojas, dvi paauglės sužalotos (ATNAUJINTA)

Šalčininkų rajone antradienio pavakarę per avariją žuvo žmogus, dvi paauglės sužeistos ir pristatytos į ligoninę. Medikų pagalbos prireikė ir daugiau avariją patyrusių automobilių keleivių.

Policijos departamentas nurodė, kad 17.20 val. Pulstakų kaime įvyko avarija.

Kelyje nr.105 du susidūrė lengvieji automobiliai: „Volvo“ ir „Audi 80“.

Per eismo įvykį žuvo automobilio „Audi“ vairuotojas (gimęs 1961 metais) bei nukentėjo automobilio „Volvo“ dvi keleivės: 13 metų ir 8 metų amžiaus.

Mergaitės dėl įvairių sužalojimų pristatytos į ligoninę.

Policijos budintis BNS pranešė, kad viena iš galimų avarijos priežasčių – į priešpriešą išvažiavęs „Audi“ vairuotojas.

Kol kas vyksta eismo įvykio aplinkybių aiškinimasis, dar nėra aišku, kiek iš viso žmonių, važiavusių tomis transporto priemonėmis nukentėjo. Neaišku, kiek keleivių buvo automobilyje, kurio vairuotojas žuvo.

Manoma, kad „Volvo“ be mergaičių važiavo dar dvi moterys: viena jaunesnė, o kita – vyresnė. Policijos budintis pranešė, kad medikai pagalbą teigė ir joms.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas, automobiliuose prispaustų žmonių avarijos metu nebuvo.

„Prispaustų žmonių atvykus į įvykio vietą nebuvo, iki ugniagesių atvykimo nukentėję asmenys buvo išgabenti į gydymo įstaigą“, – teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite