Angle down Atgal

Per daug prisivalgęs ir lesykloje įstrigęs voveriukas sukėlė ant kojų gyventojus ir tarnybas

Viena į bėdą pakliuvusi voverė tapo tikra socialinių tinklų pažiba. Internete žaibiškai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota paukščių lesykloje įstrigusi gerokai pavalgiusi voveraitė.

Incidentas įvyko Banstedo miestelyje Anglijoje. Vietos gyventojas savo sode pakabino iš metalinių virbų sukonstruotą lesyklą paukščiams, į kurią pribėrė grūdų, riešutų ir kitų skanėstų sparnuočiams. Tačiau vaišes užuodė ir voverė, kuri sugebėjo per siaurus virbų tarpus įlįsti į lesyklos vidų.

Panašu, kad besivaišindama ji gerokai prarado saiką, mat vėliau išsipūtęs pilvukas nebeleido gyvūnėliui ištrūkti iš virbų konstrukcijos į laisvę. Lesykloje įstrigusį, išsigandusį voveriuką aptiko pats namo šeimininkas. Gyvūnėlio galva buvo iškišta iš lesyklos, tačiau visas kūnas įkalintas. Supratęs, kad nelaimėlis kankinasi ir savarankiškai iš spąstų neišsivaduos, vyras kreipėsi į gyvūnų gelbėtojus. Iš pradžių žmogus dar manė, kad pats ištrauks voverę, tačiau suprato, jog ji per stipriai įstrigusi. Atvykę RSPCA gyvūnų organizacijos atstovai panaudojo varžtams pjaustyti skirtą pjūklą, išpjovė metalinius virbus ir išlaisvino voveriuką. Šis pajutęs, kad vėl yra laisvas, žaibiškai nėrė į krūmus.

Karališkosios draugijos prieš žiaurų elgesį su gyvūnais (RSPCA) gelbėjimo pareigūnas Louisas Hortonas paaiškino: „Vargšė voverė akivaizdžiai manė, kad lengvai pavalgė, bet, deja, tai nebuvo taip paprasta, kaip ji tikėjosi“.

Laimei, voveriukas nebuvo sužeistas ir be patirto išgąsčio daugiau nenukentėjo. Apie lesyklėse įstrigusias voveres gyvūnų gelbėtojams pranešama gana dažnai, todėl žmonės raginami naudoti paprastesnes konstrukcijas ir reguliariai jas tikrinti, mat vargšas gyvūnėlis įstrigęs gali nusikamuoti iki mirties.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite