Angle down Atgal

Per aplinkosaugos reidus Kauno regione – galimai narkotinių medžiagų turėję žvejai ir neblaivus vairuotojas

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) Kauno valdybos pareigūnų Kauno regione vykdytų aplinkosaugos reidų metu sulaikyti ne tik žvejybos taisykles pažeidę, bet, kaip vėliau paaiškėjo, ir galimai narkotines medžiagas turintys bei neblaivūs asmenys.

Pirmieji du pažeidėjai sulaikyti Kauno mieste, Nemuno upėje ties Kauno žiemos uostu. Šie asmenys žvejojo neleistinoje vietoje. Kadangi, pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles, nuo Kauno žiemos uosto iki Neries žiočių nuo liepos 1 d. iki lapkričio 1 d. mėgėjų žvejyba yra uždrausta. Siekiant nustatyti vieno iš žvejų tapatybę, buvo iškviestas policijos pareigūnų ekipažas. Policijos pareigūnams patikrinus žvejo automobilį, rasta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Šį įvykį toliau tiria policija, o už žvejyba neleistinoje vietoje žvejams gresia nuo 120 iki 300 eurų bauda kartu su pažeidimo padarymo įrankių konfiskavimu.

Dar vienas asmuo sulaikytas Kėdainių rajone vykdant medžioklės kontrolę, kai buvo sustabdytas visureigis Nissan Terrano. Sustabdžius automobilį paaiškėjo, jog asmuo su medžiokle susijęs nebuvo, bet aplinkos apsaugos pareigūnams kilo įtarimas dėl automobilio vairuotojo blaivumo, kadangi nuo visureigio vairuotojo sklido alkoholio kvapas bei buvo pastebėti nekoordinuoti judesiai. Todėl į vietą buvo iškviestas policijos pareigūnų ekipažas. Policininkams patikrinus asmens blaivumą, pirmą kartą nustatytas 1,70 promilės girtumas, o asmens blaivumą patikrinus antrą kartą – 1,67 promilės girtumas. Šį įvykį taip pat toliau tiria policija.

Aplinkosaugos reidai vykdyti liepos 9 ir liepos 17 dienomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite