Angle down Atgal

Pensininko namuose rasta 100 negyvų kačių

Pietų Prancūzijoje vieno pensininko namuose rasta apie 100 negyvų kačių, pranešė vietos gyvūnų apsaugos asociacijos.

81-erių metų vyrą išvežus į ligoninę Nicoje Prancūzijos Rivjeroje, negyvas kates jo namuose aptiko dukterėčia. Ji pranešė tarnyboms apie tokį radinį. Dauguma kačių gaišenų buvo sudėtos į sandarias plastikines ir medines dėžes, pranešė regioninis dienraštis „Nice-Matin“.

Be namuose rastų kačių, aptikta voverių ir žiurkių liekanų, taip pat šuns žandikaulis. Ant svetainės sofos rasta sudraskyta vienos katės gaišena, apgraužta kitų augintinių.

„Sprendžiant iš jų padėties, dauguma kačių jau buvo negyvos, kai buvo sudėtos į dėžes“, – sakė gyvūnų apsaugos asociacijos prezidentas Philippe'as Desjacques'as. Pasak jo, bet du gyvūnai dėžėse uždaryti dar jiems esant gyviems.

P. Desjacques'as spėjo, kad pensininkas veikiausiai kenčia nuo Nojaus sindromo – tai su Diogeno sindromu susijusi būklė, dėl kurios sergantieji kaupia gyvūnus, o ne daiktus. Priglaudę gyvūnus sergantys žmonės neišgali jais tinkamai pasirūpinti.

Likusios gyvos 20 badmiriavusių kačių išgelbėtos ir perduotos veterinarijos gydytojams bei apgyvendintos gyvūnų globos įstaigose.

Pensininkui bus pateikti kaltinimai dėl netinkamo elgesio su gyvūnais ir aplaidumo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite