Angle down Atgal

Pen­si­nin­kė pei­liu gra­si­no po­rai, sto­vė­ju­siai per ar­ti be kau­kių

Ko­ro­na­vi­ru­so si­tua­ci­ja smar­kiai paašt­ri­no mū­sų sa­vi­sau­gos ins­tink­tus. Štai į pen­si­ją išė­ju­si įka­li­ni­mo įstai­gos dar­buo­to­ja De­bo­rah Fud­ge (63 m.) pei­liu gra­si­no po­rai, at­si­sa­kiu­siai už­si­dė­ti ap­sau­gi­nes vei­do kau­kes ir iš­lai­ky­ti so­cia­li­nį at­stu­mą.

Teisme buvo nagrinėta byla, kai vienoje parduotuvėje Grimsbyje (Anglija) pensininkė užsipuolė porą dėl to, kad jie nesilaikė apsaugos nuo koronaviruso rekomendacijų. Buvusi pareigūnė teisme aiškino poros mandagiai paprašiusi atsitraukti toliau, t. y. dviejų metrų atstumu, nes jie nedėvėjo apsauginių veido kaukių. Tačiau, porai atsisakius tai padaryti, moteris įspėjo su ja nežaisti.

Pasak prokuroro, nepaisant to, kad konflikto dalyvius skyrė maždaug trys metrai, Deborah staiga iš rankinės išsitraukė peilį ir ėmė juo mojuoti porai prieš veidus. Atbėgus apsaugos darbuotojams ir atvykus policijai, kaltinamoji neneigė išsitraukusi peilį dėl to, kad kiti pirkėjai stovėjo pernelyg arti, tačiau sakė neketinusi juo nieko sužeisti.

Negana to, pareigūnams moteris teigė peilį rankinėn įsidėjusi prieš tris savaites ir pamiršusi, kad jis ten tebėra.

Teisėjas pripažino, kad tai keistas nusikaltimas: „Aišku tai, kad pora išsigando, kai moteris išsitraukė peilį, tačiau tai keistas nusikaltimas, įtraukiantis 63-ejų moterį, kuri niekada iki šiol neturėjo problemų su teisėsauga. Ji atrodė labiau suglumusi, dėl ko įvyko toks sambrūzdis.“

Teisme Deborah gavo 3 mėnesių įkalinimo bausmę ir 85 dolerių baudą dėl peilio nešiojimosi.

Pasak teisėjo, šiuo metu parduotuvėse socialinio atstumo problemų retai pasitaiko. O pati kaltinamoji teigė nesuprantanti, kaip išvis pora pateko į parduotuvę be kaukių.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite