Angle down Atgal

Penktasis ratas. Tokio dar nebuvo

Praėjusiais metais patvirtinta aštuonių komandų sistema A lygoje padovanojo papildomas penkerias rungtynes, kurios, tiesą sakant, buvo nelabai reikalingos. Dauguma šešetuko ekipų daugiau mažiau žinojo savo vietas, todėl penktasis ratas buvo tiesiog "numerio atlikimas”.

Tačiau taip buvo praėjusiais metais. Dabar situacija kardinaliai pasikeitė, nes net trečioje vietoje esantys “Trakai” išlieka pretendentais į čempiono titulą. Taip, jų situacija prastesnė nei “Sūduvos” ar “Žalgirio”, tačiau penkių taškų deficitas likus penkerioms rungtynėms, iš kurių ketverios bus žaidžiamos Vilniuje, šios komandos nariams sėja daugiau pozityvo nei negatyvo.

“Artimiausio mėnesio tikslas – laimėti penkerias rungtynes ir tapti čempionais”, – sakė Arūnas Klimavičius.

“Penki taškai nėra daug – viskas mūsų rankose. Linkiu sau tapti Lietuvos čempionu bei susikurti geras atostogas”, – apie būsimą penkerių rungtynių ciklą kalbėjo Aleksandras Byčenokas.

“Lemiamos rungtynės Marijampolėje? Kodėl?”, – į provokaciją, kad čempiono likimas bus atiduotas į “Sūduvos” ir “Žalgirio” rankas klausiamai atsakė Vaidotas Šilėnas.

“Tikimės, kad penktas ratas mums padės padaryti tai, ko nepavyko padaryti per keturis ratus – tapti čempionais. Reikia laimėti likusias rungtynes. Mes tam pasiruošę”, – optimizmo negailėjo didžiulę pažangą per pastaruosius metus padaręs Modestas Vorobjovas.

“Smagu lemiamą etapą pasitikti tokioje situacijoje, kai dar neprarasta galimybė pakovoti dėl pirmosios vietos. Laimime penkis kartus iš eilės ir matuojamės aukso medalius (šypsosi). Aišku, kalbos kalbomis, tačiau visą tai reiks įrodyti aikštėje”, – kalbėjo Justinas Januševskis.

Penkerios rungtynės arba, kaip dabar madinga sakyti – penki finalai, “Trakams” prasidės šį vakarą rungtynėmis su “Jonava”.

Prieš gerą mėnesį šios komandos sužaidė nulinėmis lygiosiomis, nepaisant to, kad “Jonava” tuo metu buvo patekusi į didžiulę žaidybinę krizę. Įdomus sutapimas, kad būtent po dvikovos su “Trakais”, komanda išgyvena pakilimą ir dabar nuo ketvirtos vietos ją skiria vos du taškai.

Tiesa, po tų minėtų rungtynių didelį žingsnį į priekį žengė ir “Trakai”. Po dvikovos su “Jonava” jie laimėjo trejas rungtynes, per kurias pelnė septynis įvarčius ir tik vieną praleido.

Tose minėtose rungtynėse debiutavo Diniaras Bilialetdinovas – žmogus, kuris su “Trakais” buvo turėjęs vos vieną treniruotę bei daugybę mėnesių užsitęsusią žaidybinę pauzę.

Maža to, tose rungtynėse nežaidė Modestas Vorobjovas, Michailo Šiška, Arūnas Klimavičius. Šį vakarą jie visi žais, o tai neabejotinai pakeis visą žaidimą.

Dar vienas svarbus dalykas – neperdegti. Aišku, turint patyrusią komandą to išvengti lengviau nei kovojant su jaunimu, tačiau tas žinojimas, kad negali pralaimėti, kartais verčia daryti nesuvokiamus sprendimus.

Finalų grandinė tokia: “Jonava” – “Žalgiris” – “Sūduva” – “Atlantas” – “Utenis”. Viskas, tarsi, filme “Misija neįmanoma”. Pirmoji dalis jau šį vakarą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite