Angle down Atgal

Penktadienį įvyko dar vienas daugiabučių namų laiptinių švaros patikrinimas

2020-04-24 įvyko Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro atstovai. Iš viso patikrinta 11 daugiabučių namų, bendrauta su 2 pirmininkais.

Patikrinimui daugiabučiai namai buvo parinkti pagal šiuos kriterijus:
1. Gauti skundai:

 • Vytauto g. 60, Šiauliai - įvertinta patenkinamai;
 • Dvaro g. 43, Šiauliai -įvertinta gerai (skundas nepasiteisino);
 • Kelmės g. 1A, Šiauliai - įvertinta gerai (skundas nepasiteisino);
 • Krymo g. 34, Šiauliai - įvertinta patenkinamai;
 • Sevastopolio g. 11, Šiauliai - įvertinta blogai.

2. Pirmininko prašymu:

 • Statybininkų g. 9, Šiauliai - įvertinta gerai (po pakartotinio patikrinimo į pastabas atsižvelgė).

3. Parinkta atsitiktinai:

 • Medelyno g. 7, Šiauliai;
 • Vytauto g. 261, Šiauliai;
 • Vytauto g. 265, Šiauliai;
 • Tilžės g. 75A, Šiauliai;
 • Tilžės g. 55, Šiauliai.

Patikrinimo rezultatai:
8 daugiabučiai įvertinti gerai. Tarp gerai įvertintų daugiabučių patenka 2 daugiabučiai, adresu Dvaro g. 43, Šiauliai ir Kelmės g.1A, Šiauliai, kurie buvo patikrinti pagal gautus skundus - skundai nepasiteisino. Tikrinant daugiabutį adresu Dvaro g. 43, Šiauliai dalyvavo ir namo pirmininkė. Laiptinės prižiūrimos, vėdinamos, laiptų turėklai, palangės, pašto dėžutės nuvalytos, skelbimų lentoje kabo informacija apie ekstremalią situaciją. Tokia pati situacija ir daugiabutyje, adresu Kelmės g. 1A, Šiauliai. Patikrinimo metu su namo pirmininku bendrauta telefonu. Kiekvienoje laiptinėje yra rankų dezinfekcinio skysčio dozatoriai, laiptinių valymo grafikai, informacija apie ekstremalią situaciją, laiptinės švarios, laiptų turėklai, palangės, pašto dėžutės nuvalytos.

Po pakartotinio patikrinimo pagal gautus skundus (tikrinta du kartus), pirmininko prašymu, dar kartą buvo patikrintas daugiabutis, adresu Statybininkų g. 9, Šiauliai. Patikrinimo metu dalyvavo ir namo pirmininkas. Į išsakytas pastabas buvo atsižvelgta - laiptinės tvarkingos, vėdinamos, laiptų turėklai, palangės, pašto dėžutės nuvalytos, tik trūko informacijos apie ekstremalią situaciją. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos (ŠMSA) ir Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuro (ŠVSB) informaciniai parnešimai buvo perduoti pirmininkui ir paprašyta, kad jie būtų pakabinti matomoje gyventojams vietoje.

Kiti 5 daugiabučiai, kurie buvo parinkti atsitiktinai, įvertinti gerai. Laiptinės tvarkingos, grindys švarios, laiptinių turėklai, pašto dėžutės, palangės nuvalytos, tik kai kur trūko informacijos apie ekstremalią situaciją. Patikrinimo metu buvo pakabinti ŠMSA ir ŠVSB informaciniai pranešimai.

ŠMSA padėkos lipdukai už laiptinių priežiūrą užklijuoti: Dvaro g. 43, Šiauliai, Kelmės g. 1A, Šiauliai, Statybininkų g. 9, Šiauliai, Tilžės g. 75A, Šiauliai ir Vytauto g. 265, Šiauliai.

3 daugiabučiai namai įvertinti patenkinamai arba blogai, kurie buvo patikrinti pagal gautus skundus - skundai pasiteisino. Laiptinės neprižiūrimos, trūksta švaros, grindys nevalytos, dulkės ant laiptų turėklų, palangių, pašto dėžučių, nešvarūs liftai, nėra informacijos apie ekstremalią situaciją. Patikrinimo metu buvo pakabinti informaciniai pranešimai apie ekstremalią situaciją, taip pat į namo administratoriaus pašto dėžutę įmesti ŠMSA direktoriaus įsakymas ir ŠVSB informacija administratoriams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite