Angle down Atgal

Penkiose miesto gatvėse bus rekonstruoti vandentiekio ir nuotekų tinklai

Daugelis ukmergiškių, ko gero, jau atkreipė dėmesį į prie Šventosios upės, šalia pagrindinio tilto, nuo praėjusios savaitės atsiradusius vamzdžius.

Informuojame, kad šiuos vamzdžius čia atvežė bendrovė „Panevėžio ryšių statyba“, šią savaitę pradėjusi buitinių nuotekų rekonstrukcijos darbus Utenos gatvėje. Vienoje šios gatvės dalyje buitinių nuotekų linija bus tiesiama uždaru, vadinamu betranšėjų technologijų būdu, o kitoje - atviru, kasimo būdu.

„Klojant vamzdžius uždaru būdu, jie pirmiausia yra suvirinami ilgesnėmis atkarpomis, todėl tam reikia daug erdvės. Buvo galimybė juos suvirinti ir Utenos gatvėje, tačiau miesto seniūnė neleido šių darbų ten atlikti, motyvuodama tuo, kad šia gatve prie Piliakalnio vaikšto daug vaikų ir tai trukdytų jų saugiam judėjimui. Tad mums nieko kito neliko, kaip tik pasiūlyti rangovui – UAB ,,Panevėžio ryšių statyba“ – būtinus darbus atlikti prie Šventosios“, - sakė bendrovės „Ukmergės vandenys“ direktorius Rimas Arlinskas.

Pasak jo, vykdant projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcija Ukmergės mieste“, Utenos, Vytauto, Gedimino, Širvintų ir Pilies gatvėse iš viso bus rekonstruota 1,7 km vandentiekio ir 0,8 km nuotekų tinklų, taip pat bus įrengta vandentiekio tinklų monitoringo sistema.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite