Sportas2017 m. Birželio 23 d. 18:07

Penkiakovininkas J. Kinderis papildomame fechtavimo etape laimėjo vieną kovą

7608

Lietuvis Justinas Kinderis Vilniuje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo vyrų varžybų papildome fechtavimo etape penktadienį laimėjo vieną kovą ir savo sąskaitą papildė vienu tašku.

30-metis J. Kinderis nugalėjo vengrą Gergelitą Demeterą (Gergelyt Demetero), bet kitoje kovoje pralaimėjo pasaulio čempionui prancūzui Valentinui Belo (Valentin Belaud).

J. Kinderis po fechtavimo ir plaukimo varžybų turi 502 taškus ir užima 18-ąją vietą.

Pirmauja 545 taškus surinkęs latvis Pavelas Švecovas. Antrąją-trečiąją vietas dalinasi rusas Aleksandras Lesunas ir lenkas Jaroslavas Sviderskis (Jaroslaw Swiderski, po 537 tšk.).

Penktadienį vyrų varžybų dalyvių dar laukia jojimas bei kombinuota bėgimo ir šaudymo rungtis.

Šeštadienį vyks moterų finalas, o sekmadienį sportininkai kovos mišrioje estafetėje.