Angle down Atgal

Penki vyrų norai, kurių jie negali reikšti

Jauni sutuoktiniai dažna galvoja, kad kad tapo viena asmenybe. Vis dėlto, du šeimą sukūrę žmonės yra asmenybės, net privalančios nubrėžti vienas kitam ribas. Kada ribas reikia nubrėžti vyrams?

1. Jis draudžia susitikti su draugėmis
Ištekėti - tai nereiškia liautis bendrauti su draugėmis. Vyras neturi tapti jūsų pasaulio centru. Jei jis reikalauja nebendrauti su draugėmis, aiškina, kad kad jos turi likti praeityje, reikia susimąstyti. Ko jis bijo? Kodėl jumis nepasitiki? Kada praradote save, kaip asmenybę?

2. Jis draudžia dirbti
Puiku, jei vyras jums pataria nedirbti, jei darbe patiriate per daug streso. Pavojaus skambutis turi suskambėti, jei jis verčia jus mesti darbą, kuris jums labai patinka. Ar tik jis ne tironas?

3. Nenori su jumis turėti vaikų
Aptarti vaikų turėjimo klausimą būtina dar prieš susituokiant. Reikia išsiaiškinti, ar abu norite turėti vaikų, kiek, kaip greitai. Jei vyras po santuokos savo nuomonę pakeitė - blogas signalas. Jis privalo laikytis susitarimų.

4. Jis nori, kad pasikeistų jūsų išvaizda
Susitikinėjote, bendravote ir galiausiai susituokėte. Iki santuokos jam viskas tiko, o vėliau pradėjo reikalauti kitaip rengtis, pakeisti plaukų spalvą ir pan. Blogos naujienos. Greičiausiai ištekėjote už emocinio smurtautojo arba tirono.

5. Bandymas pakeisti jūsų įsitikinimus
Nuomonės gali išsiskirti, tame nieko siaubingo. Nenormalu, kai jis bando pakeisti jūsų įsitikinimus, įpiršti savo. Brandus žmogus partnerį priima tokį, koks jis yra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite