Angle down Atgal

Penki nemalonumai, kurie gresia vedusio vyro meilužei

Paprastai merginos neieško vedusių vyrų sąmoningai. Sunku įsivaizduoti tokią, kuri atsibudusi iš ryto pagalvotų: „Gal man susipažinti su kokiu vedusiu vyru?“

Nė viena mergina nemanys, kad reikia rinktis vedusį, nes patogu susitikinėti tik tada, kai jis gali ištrūkti, bijoti, kad jo žmona nusuks sprandą, o paskui lieti vienišas ašaras matant įsimylėjėlių poreles parke ant suoliukų.

Deja, pasitaiko ir nenumatytų dalykų. Ne vienos padorios moters biografijoje galima aptikti ryšio su svetimu vedusiu vyru faktą. Neretai net ne trumpalaikę aferą, o visavertį romaną ar bent apysaką.

Pamąstykime, kokių pasekmių damoms gali sukelti tokie nuotykiai.

Žmonos kerštas

Pasitaiko neretai. Visuomenės sąmonėje vyras seksualiniu atžvilgiu suvokiamas kaip beteisis ir bevalis, kaip už virvutės vedžiojamas ožiukas. O už svetimo turto pasisavinimą tenka mokėti. Štai ir susikauna dvi moterys viena su kita, kai vyras slepiasi spintoje.

Svetimo turto sugadinimas, negražūs užrašai laiptinėje ir šantažai, atakos per socialinius tinklus ir elektroninį paštą – tik maža dalis nemalonumų, kuriuos gali sukelti apgauta moteris. Ir aiškintis ji ims ne su neištikimuoju, o su „kažkokia šliundra“, kuri iš tikrųjų niekam nieko nežadėjo.

Viešas pasmerkimas

Net jeigu jūsų meilužio žmona pasitaikys mandagi, supratinga ir vietoj piktų žodžių per Kalėdas jums atsiųs saldainių dėžę, apgavikės reputacijos vis tiek nepavyks išvengti.

Prisiminkite istorijas, kaip aplinkiniai pasmerkė į meilės romaną su svetimais vyrais įsipainiojusias pažįstamas ir nepažįstamas moteris. Ar jums to reikia?

Sąžinės graužatis

Net jeigu pasimatymai visam laikui išliks paslaptyje, apgaubtoje migla, ir dideliam miestui su tūkstančiais šviesų jie nėmaž nerūpės, ar jums nuo to bus lengviau?

Kaip turi jaustis moteris, atvažiuojanti pas mylimąjį, kai jo žmona guli ligoninėje ar gimdymo namuose? Kaip jaučiasi moteris, priversta slėpti mylimąjį nuo tėvų ir draugų? Kaip jaučiasi ta, kuri negali paskambinti ir parašyti jam, kai nori, ar pabūti kartu, kai tai iš tiesų būtina? Visa tai yra labai liūdna.

Sugaištas laikas

Įdomiausia tai, kad visos tos kančios veikiausiai niekur nenuves. Vyras sugrįš namo, į savo kolektyvą, į darbą, o moteriai strategiškai svarbus laikas, kuris galėjo būti skirtas šeimos kūrimui ir vaikų gimdymui, bus prarastas veltui. Toks ryšys galėtų būti prasmingas nebent labai jaunoms ir labai skurdžioms merginoms ar labai brandžioms damoms, išauginusioms savo vaikus, kurioms jau viskas vis vien.

Karma

Nežinia, kas santykiuose su vedusiu vyru geriau: ar kad jis paliktų savo šeimą, ar kad joje pasiliktų. Mat tapti nuotaka to, kuris sugeba pamesti savo šeimą, yra didelė rizika.

Daug kas aiškina nemalonumus buvusiųjų meilužių gyvenime karmos ar bumerango dėsniu. Tačiau esmė ne tik atpildas už buvusias nuodėmes. Tas, kuris buvo neištikimas pirmoje santuokoje, veikiausiai taip pat elgsis ir kitoje. Nors retai pasitaiko ir laimingų išimčių.

Trumpai tariant, visada verta gerai pagalvoti prieš prasidedant su vedusiu vyru.

O kaip jūs patys žiūrite į moteris, turėjusias ryšių su vedusiais vyrais? Smerkiate?

Šaltinis: Livejournal.com

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite