Angle down Atgal

Pen­ki ne­ma­lo­niau­sių bend­ra­dar­bių ti­pai

Dar­bas – ant­rie­ji na­mai, čia pra­leid­žia­me la­bai di­delę sa­vo lai­ko dalį, todėl būti­na pa­lai­ky­ti ge­rus san­ty­kius su bend­ra­dar­biais. De­ja, šia tai­syk­le va­do­vau­ja­si tik­rai ne vi­si.

1. Kurstytojai

Jiems sudėtinga gyventi ramiame pasaulyje, jų idealas – konfliktinė situacija. Kurstytojai labai mėgsta nuteikti žmones vienus prieš kitus. Jie negali dirbti, tiesiog nespėja, nes visą darbo laiką jiems užima karas tarp kolegų. Jei jūs pademonstruosite savo poziciją ir nurodysite jiems jų trūkumą, jie būtinai išlies ir ant jūsų purvo kibirą. Tokie darbuotojai visiškai neefektyvūs, todėl, bendradarbiaudami su jais, nieko nelaimėsite.

2. Patarškos

Biure būtų labai nuobodu, jei ne tam tikros žmonių grupės pasakojimai apie savo vaikus, dovaną, gautą iš vyro, arba apie eilinį nusipirktą daiktą. Tačiau yra žmonių, kurie pažengę šiek tiek toliau: jie kalba apie viską ir dar daugiau. Bendraujant su tokiais žmonėmis, geriausia yra laikytis distancijos.

3. Visažiniai

Jie visada žino atsakymus į visus klausimus. Jie įsitikinę savo teisumu, arogantiški, nes mano, kad turi kažkokių ypatingų žinių. Jie niekada nepripažįsta savo klaidų, o pasistengia kaltą padaryti kitą žmogų. Stenkitės laikytis nuo tokių žmonių nuošalyje, nes bendravimas su jais niekada nebus dviejų lygiaverčių žmonių bendravimas.

4. Atidėliotojai

Tokie žmonės visada suras, ką jiems veikti biure, bet tik nedarys savo darbo. Jei kam nors reikia surasti traumatologo telefoną ar užsirašyti į saloną, šie žmonės padarys viską, kad jums padėtų. Kad tik nereiktų grįžti prie tiesioginio darbo. Jie ne tik negali patys atlikti savo darbo, bet ir blaško visų kitų darbuotojų dėmesį.

5. Aukos

Jie nuolatos pataikauja viršininkams, o jei jiems kažkas nepatinka, surengia streiką. Jiems naudinga būti aukomis, nes tada iš dalies jų gaili bendradarbiai. Be to, jie gali neprisiimti atsakomybės. Laikykitės toliau nuo tokių žmonių, nes jie gaus jums užduotį, užkraus jums atsakomybę už jos atlikimą, o patys atras priežastį, kodėl jie negali jums padėti.

Etaplius“ informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite