Angle down Atgal

Penkerių metų proga – parama penkiems vaikų dienos centrams

Paskutinę pavasario dieną radijo stotis XFM, transliuojama 7-iuose Lietuvos miestuose ir internetu, tiesioginiame eteryje surengė „Gerumo ir džiaugsmo dieną“. Jos metu klausytojai ir visi geros valios žmonės buvo raginami aukoti penkiems vaikų dienos centrams Druskininkuose, Naujojoje Akmenėje, Kuršėnuose, Kėdainiuose, ir Ginkūnuose.

Šiandien iniciatyva tęsiasi socialiniame tinkle – pamatyti, kuo gyvena Druskininkų šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos vaikų dienos centras „Džiugučiai“, galite video siužete.

„Džiugučiai“ siekia panašėti į darnią šeimą, kurioje kartu planuoja veiklas, drąsiai kalbasi ir dalijasi svajonėmis. Centras, šiuo metu besiglaudžiantis klebonijos svečių namuose, atviras ne tik centro lankytojams, bet ir jų broliams, seserims ar užsukti mėgstantiems kaimynams. Vaikai čia skatinami būti savimi, o jų pavyzdžiu seka ir centro darbuotojai bei savanoriai – nebijodami leistis į nuotykius, ar retkarčiais drauge pakvailiodami.

Centro vadovės Edita Remeikienė ir Aksana Šematovičienė teigia, kad iššūkių visada yra, bet didžiausias troškimas – kad vaikai būtų sveiki ir gebėtų džiaugtis tuo, ką turi – vienas kitu. Visgi, paatviravo, kad „Džiugučiai“ labai norėtų fiksuoti savo gyvenimo centre akimirkas geresnės kokybės įrenginiu, žada sudėti jas į filmuką ir palikti ateities kartoms.

Palaikyti vaikų kūrybiškumą ir atsiliepti į kitus poreikius, galite pervesdami pasirinktą sumą į viešosios įstaigos „Gerosios Naujienos centras“ banko sąskaitą LT267044060001433581 (SEB bakas), paskirties langelyje nurodydami: PARAMA VAIKAMS.

Surinktas lėšas organizatoriai lygiomis dalimis paskirstys Druskininkų šv. apaštalo Baltramiejaus parapijos vaikų dienos centrui „Džiugučiai“, Akmenės rajono vaikų dienos centrui „Kelionė“, vaikų dienos centrui „Tavo svajonė“ Kėdainiuose, Kuršėnų vaikų dienos centrui „Eterna Vita“ ir Ginkūnų vaikų dienos centrui.

Paramos akcijos idėja radijui kilo nusprendus išskirtinai paminėti savo 5-erių metų gyvavimo sukaktį. Ši iniciatyva – viena iš penkių, kurią XFM komandai įgyvendinti pasiūlė patys radijo klausytojai.

Radijo Gyvenimui XFM girdimas Vilniuje 104.7, Kaune 88.1, Klaipėdoje 91.4, Šiauliuose 102.5, Panevėžyje 106.9, Kėdainiuose 106.1, Biržuose 88.5 megahercų dažniais ir internetu –www.xfm.lt.

VšĮ „Gerosios Naujienos centras“ – nuo 1998 metų gyvuojanti krikščioniška organizacija, kurios misija – skleisti Gerąją Naujieną Lietuvos žmonėms visomis visuomenės informavimo priemonėmis: radiju, televizija, internetu, per spaudą ir renginius. Pagrindiniai centro projektai:

  • „Kad vaikai dori užaugtų“, kurio sudėtinės dalys yra radijo laida ir kas ketvirtį leidžiamas žurnalas vaikams „Vakaro Žvaigždelė“, bei interneto svetainė www.zvaigzdele.lt;
  • Šiuolaikinę krikščionišką muziką grojanti radijo stotis XFM;
  • Visoje Lietuvoje per Žinių radiją transliuojama radijo laida „Kelionė Biblijos puslapiais“;
  • Krikščioniškos muzikos įrašų leidyba ir platinimas interneto knygyne www.km.lt;
  • Pasaulinės lyderystės konferencijos (www.lyderiams.lt) ir Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalio „Sielos“ organizavimas. 2014 metų lapkričio 8-ąją festivalis įvyko Druskininkuose.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite