Angle down Atgal

Pėdkelnės paslėps arba paryškins figūros trūkumus

Nuogų ir įdegusių kojų sezonas pasibaigė. Kaip išsirinkti ir prižiūrėti nuo šalčio mus saugančias pėdkelnes?

Manki Kim nuotr.
Manki Kim nuotr.

Mūvėti įvairių raštų pėdkelnes gali vienetai

Pėdkelnes dažniausiai perkame paskubomis, dairydamosis akcijų. Be reikalo. Dėl netinkamai pasirinktų pėdkelnių netgi su pačia dailiausia suknele atrodysite neskoningai. Be to, mūvėti įvairių raštų pėdkelnes gali tik labai dailių kojų savininkės. Likusioms reikėtų atidžiau rinktis pėdkelnių raštą, spalvą ir tankumą.

Platūs klubai ir apvalaini sėdmenys atrodys kur kas mažesni, jeigu mūvėsite pėdkelnes su aptempta viršutine dalimi. Jei blauzdos stambokos, geriau rinkitės tamsias, vienspalves, tankias matines pėdkelnes. Tuomet kojos atrodys grakštesnės. O jeigu norite raštuotų pėdkelnių, rinkitės modelius su vos pastebimais ornamentais, pavyzdžiui, papuoštas subtiliomis juostelėmis.

Merginoms, kurių kojos labai plonos, tinka pastelinių spalvų pėdkelnės iš blizgių medžiagų. Galima drąsiai mūvėti pėdkelnes su stambiais raštais, dideliais langeliais, rombais, horizontaliomis juostelėmis. Beje, kai maunatės raštuotas pėdkelnes, atkreipkite dėmesį į ornamentą – jis neturi būti persisukęs.

Besirinkdamos pėdkelnes, pasižiūrėkite, kaip jos atrodo prieš šviesą. Pamatysite ratus kaip nupjauto medžio kamiene. Kuo ryškesni šie ratai – tuo aukštesnė audinio kokybė.

Sergio Souza nuotr.
Sergio Souza nuotr.

Kaip sugauti pabėgusią akį?

Pėdkelnes skalbkite rankomis vėsiame vandenyje, įpylusios skalbiklio. Prieš skalaudamos, galite įpilti skysčio, mažinančio audinio elektrinimąsi. Jeigu jūsų oda jautri, po skalbimo pėdkelnes skalaukite šaltame vandenyje, parūgštintame citrinų sultimis. Jos pašalins medžiagas, dirginančias odą, ir padės ilgai išsaugoti gaivų kvapą.

Pėdkelnes geriausia laikyti susuktas ir įdėtas į dėžutę, išklotą audeklu. Tuomet jos nesideformuos, o jūs be vargo rasite tas, kurias norėsite tądien mūvėti.

Jeigu pabėgo pėdkelnių akis, prairimą galite tepti ne tik bespalviu nagų laku (tai seniai žinomas triukas), bet ir patrinti muilo gabalėliu. Efektas bus toks pat.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite