Angle down Atgal

Pažinimo licėjus įsitraukė į tarptautinio mokinių mainų Erasmus+ projekto „Short Films for School and Europe“ veiklas

Šiais mokslo metais Pažinimo licėjus įsitraukė į tarptautinio mokinių mainų Erasmus+ projekto „Short Films for School and Europe“ veiklas, kurios tiek mokytojus, tiek mokinius įtraukė į naujų atradimų, žinių ir tobulėjimo sūkurį. Kartu su projekto partnerėmis mokomės kurti įvairaus pobūdžio trumpametražius filmus, taip įgyjant įvairios kūrybinės patirties atlikdami užduotis, tobulinant savo informacinių technologijų kompetencijas.

Nors jau metai kaip įprastas gyvenimo tempas pasikeitė dėl Covid-19 viruso pandemijos, tačiau veiklos vis tiek tęsiasi perkeliant jas į virtualias erdves.

Kovo 24-26 dienomis mokykla nuotoliniu būdu vykdė projekto „Short Films for School and Europe“ veiklas, kurias buvo paruošusi Slovėnijos mokykla. Mokytojai iš Italijos, Portugalijos, Belgijos, Slovėnijos ir Lietuvos bendravo ir bendradarbiavo atlikdami užduotis nuotoliniu būdu: susipažino su trumpametražių filmų kūrimo istorija, diskutavo apie filmų kūrimo galimybes bei jų pritaikymą pamokose, kūrė animacinius filmukus, dalyvavo viktorinoje, pristatė savo mokykloje taikomas filmų kūrimo praktikas.

Trys neįprastų veiklų dienos prabėgo greitai, palikdamos mokytojams šiltus prisiminimus. O kitais mokslo metais į projekto veiklas bus įtraukti ir mokiniai, su kuriais tikimasi aplankyti Portugaliją ir Italiją, pasisemti naujų idėjų, pagilinti filmų kūrimo įgūdžius, pagerinti anglų kalbos žinias.

 


 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite