Angle down Atgal

Pažinimo licėjaus laukia įdomūs mokslo metai

Nauji ir įdomūs, 2020-2021, mokslo metai laukia Pažinimo licėjaus. Nors mokykla dirba tik antrus metus, tačiau ji aktyviai įsitraukė į projektines veiklas su Europos šalių mokyklomis.

Daug kūrybinės patirties įgysime dalyvaudami Erasmus+ KA2 tarptautiniame projekte „Short Films for School and Europe“ („Trumpametražiai filmai mokyklai ir Europai“), kuriame dalyvauja šalys partnerės iš Slovėnijos (koordinatoriai), Italijos, Portugalijos, Belgijos bei Lietuvos. Šio projekto  tikslas – pagerinti mokinių skaitmeninius įgūdžius bei kompiuterinį raštingumą, kuriant įvairaus pobūdžio trumpametražius bei animacinius filmus. Tikimės, kad šio projekto metu visi dalyviai turės įdomios, kūrybinės veiklos, naujos patirties bei galimybės pagerinti užsienio kalbos žinias.

Dalyvaudami eTwinning projekte „Eco-twinners at C.AMP.limate“ („Eko-tvineriai klimato stovykloje“), atliekant įvairias užduotis, suteiksime mokiniams žinių apie klimato kaitą, gamtos pokyčius bei mokysimės gerbti ir tausoti mus supančią aplinką.

Kitas eTwinning projektas „This is how we do it!“ („Štai kaip mes tai darome“), suteiks mokiniams galimybę pažinti skirtingas kultūras, renkant informaciją apie šalis dalyvaujančias projekte, o taip pat vystys kūrybiškumą atliekant užduotis, pagerins socialinius įgūdžius bei IT kompetencijas.

Šie mokslo metai, tiek mokytojams tiek ir mokiniams, bus naujų atradimų bei saviraiškos metai.

 

Projektų koordinatorė, mokykloje gamtos mokslų mokytoja, Kristina Procenko.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite