Angle down Atgal

Pavydžiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Atrodytų, kad moterys ir pavydas yra du neatsiejami dalykai, tačiau iš tiesų ne visos jos yra tokios pavydžios, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Taigi, kurios jų pavydi ir dėl menkiausios smulkmenos, ir kurios galėtų atleisti net ir partnerio neištikimybę?

Avinas – skandalinga karštakošė

Avino ženklo moterys pavydi visko ir visada. Jos gali iškelti skandalą dėl tariamos neištikimybės, ir vėliau net nesumąstys atsiprašyti. Šio Zodiako ženklo atstovės labai greitai įsiplieskia, tačiau taip pat greitai nusiramina. Nors atsiprašyti joms yra be galo sunku, tačiau Avino ženklo moterys tikrai ras būdų, kaip prisigerinti savo mylimajam (žinoma, jei jis tikrai to vertas).

Jautis – atlaidi racionalistė

Jaučio ženklo moterys labai savimi pasitiki, todėl įprastai išlieka ramios ir nekelia jokių scenų. Šio Zodiako ženklo atstovės yra ištikimos ir atsidavusios, todėl tikisi, kad ir antroji pusė nenuklys į kairę. Jaučio ženklo moterys dažniausiai nekelia pavydo scenų: jei kyla tam tikrų dvejonių, jos tiesiog siekia nuoširdžiai pasikalbėti.

Dvyniai – savininkiška pavyduolė

Dvynių ženklo moterys yra labai savininkiškos, todėl negali pakęsti, jei antroji pusė rodo dėmesį kitoms moterims. Vis dėlto, šio Zodiako ženklo atstovės neskuba kelti pavydo scenos: jos palauks, kol antroji pusė jau bus prikaupusi pakankamai daug nusižengimų, ir jau tada užkurs tikrą pirtį.

Vėžys – išdidi kerštautoja

Vėžio ženklo atstovės yra labai išdidžios, todėl net ir tada, jei pavydas graužte grauš, jos to neparodys. Maža to, šio Zodiako ženklo atstovės savo partneriui gali atleisti net neištikimybę, ir dėl to neišsakys nė vieno priekaišto. Nereikėtų pamiršti, kad ir Vėžių kantrybė turi ribas: jei vyras ima piktnaudžiauti šio Zodiako ženklo moters gerumu, jam tiesiog parodomos durys.

Liūtas – ori princesė

Liūto ženklo moterys yra vienos pavydžiausių. Šio Zodiako ženklo atstovės tikisi, kad vyrai jas tiesiog garbins, todėl flirto su kitomis moterimis tikrai nepakęs. Galbūt Liūtė nesugalvos iškelti viešos pavydo scenos, tačiau tikrai ras būdų, kurie privers partnerį atgailauti. Jei šio Liūto ženklo moteris sužinotų apie partnerio neištikimybę, jo lauktų siaubingas kerštas, ir tai jam būtų pamoka visam gyvenimui.

Mergelė – profesionali detektyvė

Mergelės visai nemoka pavyduliauti, tačiau tuomet, jei kiltų abejonių dėl partnerio ištikimybės, jos tikrai ras būdų, kaip tą išsiaiškinti. Šio Zodiako ženklo atstovės yra puikios detektyvės, todėl prireikus jos tikrai ras įrodymų, kurie privers partnerį atgailauti. Tiesa, Mergelės niekada neieško būdų, kaip užkirsti kelią neištikimybei: didesnė tikimybė, kad jos dar labiau ją paskatins, o jau tada su partneriu atsisveikins visiems laikams.

Svarstyklės – slapukė strateguotoja

Svarstyklės visada siekia, kad gyvenime vyrautų taika ir harmonija, tad jų širdyse paprasčiausiai nėra vietos pavydui. Šio Zodiako ženklo atstovė net ir didžiausią savo konkurentę gali pasikviesti pietų, ir ji viena težinos, kas už to slypi. Jei Svarstyklių ženklo moteris sužinotų apie partnerio neištikimybę, nekeltų jokių dramų, ir su juo tyliai atsisveikintų. Ilgas aiškinimasis – tikrai ne Svarstyklėms.

Skorpionas – kerštingoji karė

Skorpiono ženklo moterys užima antrąją garbingą vietą pavydžiausių moterų dvyliktuke. Dažniausiai šio Zodiako ženklo atstovių pavydas kyla be jokios priežasties: Skorpionės taip įsiplieskia, kad vėliau nė neatsimena, kodėl taip smarkiai supyko. Jos partneriui pakanka vien tik pažiūrėti į kitą moterį, ir tai tikrai užtrauks Skorpionės rūstybę. Maža to, šio Zodiako ženklo moteris tikrai ras būdų, kaip atkeršyti už tikrus ar tariamus nusižengimus.

Šaulys – skandalinga pavyduolė

Šaulio ženklo moterims pavydas tikrai nėra svetimas. Atrodytų, kad šio Zodiako ženklo atstovės pavydi visko ir visada, jos linkusios kabinėtis net dėl menkiausių smulkmenų. Jei Šauliukė sužinotų apie partnerio neištikimybę, galima tikėtis tikro žemės drebėjimo.

Ožiaragis – emocinga tylenė

Ožiaragio ženklo moterys yra labai pavydžios, tačiau stengiasi to neparodyti. Šio Zodiako ženklo atstovės visada nori atrodyti pačios gražiausios ir protingiausios, o tuomet, jei pamato už save pranašesnių, jos labai graužiasi. Vis dėlto, aplinkiniai Ožiarages visada mato gražiai besišypsančias.

Vandenis – kas tas pavydas?

Vandenio ženklo moterys, atrodytų, kad apie pavydą nėra net girdėjusios. Net ir tada, jei partneris akivaizdžiai flirtuoja su kita moterimi, Vandenė niekada neparodys jokio nepasitenkinimo. Šio Zodiako ženklo atstovės besąlygiškai pasitiki savo antrąja puse, ir laikosi nuomonės, kad partneris pats praneš apie neištikimybę, tad tikrai nėra reikalo jo tikrinti ar pavyduliauti.

Žuvys – pavyduolių pavyduolė

Žuvys neabejotinai yra pačios pavydžiausios moterys. Nors pavydo scenų kėlimas joms tikrai nėra būdingas, tačiau už tylos slypi kur kas daugiau. Įprastai su Žuvimis niekas nė nesiryžta juokauti – visiems ir be įrodymų aišku, kad Žuvys gali būti net labai kerštingos. Taigi, kam rizikuoti?

PatarimuPasaulis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite