Angle down Atgal

Pavojingiausi Zodiako ženklai: jų geriau pasisaugoti

Vieni žmonės nuoširdūs ir visų mylimi, jie tiesiog spinduliuoja teigiamomis emocijomis. O štai kiti atrodo kaip tikri monstrai, su kuriais geriau reikalų neturėti! Astrologai teigia, kad šias savybes lemia ir Zodiako ženklas. Tad kurie astrologinių ženklų atstovai pavojingiausi ir kodėl geriau reikėtų jų pasisaugoti?

 

 

Susipažinę su nauju žmogumi, norėdami apie jį sužinoti daugiau, dažnai paklausiame, koks jo Zodiako ženklas. Kai kurių Zodiako ženklų atstovai turėtų susimąstyti, ar tikrai nori atskleisti, po kokiu ženklu jie yra gimę. Mat, sutiktųjų reakcija gali būti labai netikėta: jie gali išsigąsti, ar net norėti nuo jūsų pabėgti. Tad kas toji pragariškoji Zodiako trijulė?

Šis ženklas gali sugriauti viską, jei jaučia, kad jam meluojama

Koks yra pavojingiausias Zodiako ženklas? Turbūt nenustebsite, kad tai mūsų tamsusis Skorpionas. Šio ženklo atstovai natūraliai linkę gilintis į kitus žmones, stebėti, kas slypi po kauke. Jų bloga reputacija kyla iš noro kovoti su tuo, kas netikra ir nesąžininga.

Skorpionas tiesiog nepakenčia melo, jam reikia tik absoliučios tiesos. Jis gali būti puikus draugas ir partneris, bet jeigu jį išduosite, užsitrauksite amžiną Skorpiono rūstybę. Šio ženklo atstovai neatleidžia, jei jau nusprendė, kad tu esi priešas, tai bus nepakeičiamas sprendimas. Skorpionas savo priešui nedovanos, o ilgai ir lėtai lauks momento, kai galės jam atkeršyti.

Zodiako ženklas, kuris nieko nebijo

Kad nenuobodžiautų, Avinas veržiasi pirmyn. Jis mielas, bet pavojingas, nes pirmiausia veikia, o tik paskui pagalvoja. Jie tiesiog neturi laiko galvoti apie savo poelgio tikslą ir galimas pasekmes.

Avinas linkęs dominuoti, į viską neria stačia galva. Jis yra lyderis ir jei bandysime užtverti jam kelią, sulauksime atsako. Pyktis su juo pavojinga, nes jis aršiai gins savo pozicijas, o dėl pernelyg didelio atvirumo gali pasakyti tai, ko nenorite girdėti. Konflikto įkarštyje Avinas negalvoja, sako tai, ką mano, jų tikslas – bet kokia kaina palaužti kitą ir pasiekti savo.

Šis Zodiako ženklas – tikras veidmainis

Labiausiai nenuspėjamas Zodiako ženklas – Dvyniai. Jis yra labai geras aktorius ir mėgėjas nuspėti ateitį. Jei šio ženklo atstovas turi priešininką, jis jį išstudijuos, beveik perskaitys jo mintis ir darys viską, kad tik pavyktų tą priešą įveikti. Po Dvynių ženklu gimusius žmones astrologai vadina šachmatininkais, nes jie visada vienu žingsniu būna priekyje. 

Šis ženklas yra sunkiai suprantamas, jis pavojingas, nes gali būti visur ir niekur vienu metu. Dvyniai pasižymi gera iškalba, retai palieka savo publiką abejingą. Kaip tikras bendraujantis chameleonas, Dvynių ženklo atstovas prisitaiko prie žmonių ir situacijų.

Dvynių jausmai nėra stiprūs, kaip ir jų empatija, todėl jie be jokios sąžinės graužaties gali   sudaužyti kitų širdis. Jeigu jiems patogu ir naudinga, gali jausmus ir suvaidinti. Šį ženklą domina linksmybės. Tad  jei Dvynys nusprendė žaisti, tai ir žais!

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite