Angle down Atgal

Paviešintas Londone žiauriai nužudytos lietuvės žudikas

Walthamstow Coroner’s teismas atvertė rugpjūčio 29 d. Rytų Londone, Ilforde žiauriai nužudytos lietuvės bylą. 31-erių Laura Rakštelytė buvo užpulta savo pačios namuose, o teismas pateikė daugiau detalių, kas įvykdė tokį baisų išpuolį.

Iki pat šiol tyrimas atrodė labai mįslingas. Lemtingą dieną policija sulaukė skambučio, kad namuose yra sunkiai sužeistas žmogus. Į The Drive gatvę Ilforde atvykusios medikų ir policijos pajėgos namuose rado net du lavonus: vyro – kambaryje, o moters – galiniame namo kieme. Abu jie buvo ne gyvybės ženklų, tačiau aplink nebuvo pastebėti jokie įsibrovimo ženklai.

Dabar paaiškėjo, kad L. Rakštelytę dūriais į krūtinę ir kaklą nužudė buvęs mylimasis Rahul Malhi, kuris laukdamas, kol atvyks policija ir medikai, pats nusižudė.

Policija iškvietimo sulaukė 12 val. 57 min. Lietuvės mirtis registruota 13 val. 12 min. Užpuoliko Rahul – 13 val. 45 min.

Atlikus pomirtinę ekspertizę buvo patvirtinta, kad dūriai į kaklą ir krūtinę lietuvei buvo mirtini. Buvęs mylimasis žinojo, ką daro – sau gyvybę atėmė sužalodamas riešus ir kaklą.

Kol kas nežinoma detalių, koks moters žingsnis taip įsiutino buvusį mylimąjį, kad šis ryžosi tokiam žiauriam išpuoliui.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite