Paulius Radzevičius – Lietuvos vaikų lengvosios atletikos kamuoliuko metimo varžybų nugalėtojas

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

2019 m. birželio 1 d. Utenoje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose dalyvavo 3 Širvintų sporto centro auklėtiniai: Karina Kulševičiūtė, Elzė Matukaitė ir Paulius Radzevičius.

Puikiai šiose varžybose startavo Paulius Radzevičius. Jis kamuoliuko metimo rungtyje iškovojo penktąją vietą (rez. 50.70 m), o tarp savo amžiaus dalyvių buvo pirmas. Paulius 5 metrais pagerino asmeninį rekordą.

Po varžybų suformuota trijų amžiaus grupių Lietuvos rinktinė, kuri 2019 m. birželio 18 d. vyks į tarptautines vaikų varžybas Lovicz mieste (Lenkija). Paulius vyksta į šias varžybas kaip rungties nugalėtojas savo amžiaus grupėje.

Ieties metimo rungtyje 6 vietą iškovojo Karina Kulševičiūtė (rez. 19.38 m), 15 vietą šuolio į tolį rungtyje užėmė Elzė Matukaitė (rez. 380 cm). Vaikų pirmenybėse buvo apdovanuoti dalyviai, užėmę rungtyse 1-6 vietas.