Angle down Atgal

Paukščiai – laiškanešiai

Ant medžio šakelių sutūpę paukščiai – Airingos kūriniai.

Zarasų P. Širvio progimnazijos 7c klasės mokinė Airinga Šapalaitė – Lietuvos mokinių technologijų olimpiadų dalyvė ir laureatė. Technologijos ir muzika mėgstamiausios moksleivės pamokos ir laisvalaikio užsiėmimai. Savo kurtais rankdarbiais švenčių proga nudžiūgina artimuosius ir draugus. O kai šie darbai atliekami su meile, tai ir rezultatai būna puikūs. Airinga ne tik technologijų, bet ir muzikos konkursų ir olimpiadų dalyvė ir nominantė.
Šiais metais moksleivė jau dalyvavo Lietuvos mokinių rajoninėje technologijų olimpiadoje tema „Mano laiškas rytojui“. Tekstilės veiklos grupėje tarp 7-8 klasių dalyvių užėmė pirmąją vietą. Apdovanota nominacija „Kūrybiškumas, kuriant tautinio tapatumo ženklus“. Dabar nominantė su technologijų mokytoja Stanislava Daunaravičiene ruošiasi Lietuvos moksleivių technologijų respublikinei olimpiadai.
Bibliotekos lankytojus kviečiame pasigrožėti grandinėle ir floristiniais raštais išsiuvinėtais tekstilės kūriniais. Paroda „Paukščiai – laiškanešiai“ Vaikų literatūros skyriuje veiks iki birželio 3 dienos.
Zina ČERNOVIENĖ, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos autorės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite