Angle down Atgal

„Patrepsėliui“ – 20

Radviliškio miesto kultūros centras saulėtą lapkričio 30-ąją pasitiko švęsdamas suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų festivalį „Ir ne tik iš Lietuvos“.

Šis festivalis išskirtinis, nes jo organizatorius – Radviliškio miesto kultūros centro grabaus amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ – šiais metais švenčia savo veiklos 20-metį.

Net 10 kolektyvų subūręs jubiliejų švenčiantis „Patrepsėlis“ buvo pasveikintas ne tik festivalio dalyvių, bet ir svečių. Ilgų gyvavimo metų, sėkmingos kūrybinės veiklos „Patrepsėlio“ šokėjams linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė.

Pakilia nuotaika spinduliavo bei gerais įspūdžiais ir emocijomis šokėjai dalijosi su kolegomis ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Estijos.

Į festivalį „Patreppsėlio“ šokėjų pasveikinti atvyko „Girėnai“ iš Šakių, „Sidabra“ iš Panevėžio, „Jievaras“ iš Joniškio, „Laaberjalg“ iš Marijama, Estijos, „Alsa“ iš Akmenės rajono, „Diemedis“ iš Šiaulių rajono, „Abrūsėlis“ iš Joniškėlio, „Patrepsėlis“ iš Kelmės, „Šelmiai“ iš Radviliškio.

Parengta pagal Radviliškio miesto kultūros centro informaciją

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite